100 закритих монастирів в Іспанії в часі Великого Посту відчинять свої двері, щоб сприяти молитві
  • Птн, 16/02/2024 - 12:16

Фундація «DeClausura» в Іспанії започаткувала кампанію з популяризації молитви під час літургійного періоду Великого посту на тему «Пригальмуй. Зупинись. Помолись» в рамках Року молитви, проголошеного Папою Франциском.

Щоб допомогти людям наблизитися до Бога під час Великого посту, близько 100 монастирів, в тому числі і закритих, по всій Іспанії відчинять двері своїх церков у третій четвер Великого посту, 7 березня, о 19:00.

Це буде особлива нагода для вірних приєднатися до спільних молитов різних монастирських спільнот майже в усіх іспанських провінціях, інформує CNA.

Серед релігійних чинів, які беруть участь в цій кампанії, є клариски, францисканці-концепціоністи, кармеліти стародавнього обряду, босі кармеліти, августинці, колетинки, клариски, цистерціанки, бригетинки, бенедиктинки, канонеси, сестри візитації, домініканки, мерцедаріанки, єронімітки та комендадори де Сантьяго.

Повний перелік монастирів, які беруть участь у цій унікальній можливості, можна знайти на веб-сайті Фонду "DeClausura".

Щоб популяризувати цю ініціативу, фонд «DeClausura» створив відео, в якому члени чотирьох спільнот-учасників (бенедиктинців, августинців, камальдольців і цистерціанців) моляться Господньою молитвою у свій особливий спосіб, представляючи понад 8000 релігійних осіб, що живуть у монастирських спільнотах у Іспанії.