1738 дітей отримали подарунки від Cвятого Миколая
  • Срд, 25/12/2013 - 18:01

Традиційно щороку діти з інтернатів, дитячих будинків, сиротинців та з кризових сімей пишуть листи до Святого Миколая з щирою надією на те, що всі мрії здійсняться. Цього року вдалося виконати побажання 1738 дітей.

Кропітка робота над проведенням акції «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт» розпочалася в Карітасі ще два місяці тому і тривала аж до останнього дня. Численні помічники Святого Миколая трудилися, щоб опрацювати кожен лист від дитини, знайти благодійника, який забажає допомогти здійснити дитячу мрію, а також щоб доставити всі подарунки до дітей.

«Цьогорічна акція «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт» пройшла дуже успішно. Незважаючи на доволі важке соціально-економічне та політичне становище в країні, наша акція об’єднала довкола себе людей, які хотіли подарувати знедоленим дітям свято, – підсумував диякон Сергій Триф’як, директор БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії».

Якщо говорити мовою цифр, то цього року люди обдарували дітей на загальну суму понад 670 тисяч гривень, що є рекордним значенням порівняно з минулими роками.

Дванадцятирічна Єлизавета Петрова навчається в одній із шкіл Коломиї. Дівчинка отримала свій подарунок і залишилася ним дуже задоволеною. Просила небагато, найголовніше: шапочку, штани та ще дещо з одягу. Каже, що все отримала і дуже дякує Святому Миколаю, а також обіцяє бути чемною весь наступний рік та сподівається, що за рік Чудотворець знову виконає її бажання.

Карітас дякує всім причетним до акції, всім людям доброї волі, які допомогли Святому Миколаю прийти до знедолених дітей, а також бажає веселих свят, достатку в домівках та світлого Різдва Христового!

Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»

Джерело: http://news.ugcc.org.ua