«Молодь завжди здатна творити найгарніші речі», - о. Ростислав Пендюк до молоді Тернополя
  • Птн, 01/11/2013 - 11:54

Про це сказав голова Патріаршої комісії УГКЦ у справах молоді на спільній молитві з членами молодіжних спільнот Тернополя 31 жовтня у храмі св. Пантелеймона Цілителя (вул. Бережанська).

«Якщо всі наш дипломи, освіти не стоять на ґрунті молитви, то важко сподіватися, що ми зможемо щось по-справжньому змінити у цьому світі. Якщо ми всі хочемо, щоб молодь ставала ближчою до Бога, ми повинні подивитися, що робив Христос: він кличе 12 апостолів, 12 звичайних простих молодих людей, він їх кличе до спасіння світу, перевернути його з голови на ноги та повернути його до Бога. Однак перш ніж зробити це, Він молиться. Навіть Він, Він – Бог, що молиться, і тим самим подає нам приклад, що ми маємо робити». Священик закликав черпати силу та наснагу для щоденних важливих справ через молитовний зв'язок із Богом.

Отець Ростислав Пендюк подякував всім священикам архиєпархії та особливо владиці Василію Семенюку за ініціативу щомісячної молитви за молодь. Також привітав всіх присутніх у храмі молодих людей, які прийшли, щоб просити в Бога благословення не тільки за себе, а й за своїх друзів, знайомих, котрі далекі від Бога та переживають труднощі.

Цього дня молилися за молодь о. Орест Павліський, голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, та настоятель храму св. Пантелеймона о. Василь Чамарник. Останній висловив слова вдячності молодим людям за молитву,  а відтак частував присутніх солодощами.

29 жовтня у приміщенні архиєпархії відбулося зібрання священиків відповідальних за молодь. Священики обговорили ряд важливих молодіжних заходів, серед яких: Школа християнського аніматора, зустріч молоді у стилі Тезе, що відбудеться у Стразбурзі, Всеукраїнська молодіжна проща до Ялти тощо.

прес-служба архиєпархії


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць