7 000 французьких католиків на колінах молилися на вулицях
  • Втр, 13/10/2015 - 11:56

У Парижі близько 7 000 католиків на вулицях міста встали на коліна і молилися. Священики і парафіяни різних католицьких церков виступили проти переслідувань і богохульства. Багато з присутніх молилися Вервицю за тих, хто піддався нападам за віру.

Віряни організували демонстрацію проти богохульників на площі l'Alma et le Rond-point і на Єлисейських полях. Увесь процес зняли на відео, яке мало великий успіх в інтернеті.

Як традиційні каплиці, так і довколишні церкви підтримали присутніх священиків різних парафій, які разом молилися за відновлення християн, які постраждали за віру в результаті насильницьких дій і злочинів проти Христа. Журналісти та перехожі були вражені сердечною і палкою молитвою священиків, що стояли на колінах на вулицях міста.

Християни сподіваються, що це лише початок і найближчим часом вони доведуть, що Франція – це, насамперед, християнська земля.

«Цього разу все буде по-іншому. Ми зможемо провести такі молитви єдності в кожному місті країни. Католики більше не залишать безкарними наругу над їхньою вірою в Бога і в майбутнє Франції», – стверджують священики.

Християни різних конфесій передали заяву посадовим особам, в якій вони пишуть, що «Образ Божий не повинен бути оскверненим».

Як заявили священики, все це спрямоване не проти свободи в мистецтві чи свободи взагалі, а для отримання найпростішої поваги до їхньої віри і релігії.

Після єдиної молитви тисячі молодих людей твердо вирішили мирно згуртуватися в молитві упродовж декількох місяців.