Аборти на пізніх термінах – це не міф. Щороку гинуть тисячі дітей,- Жанна Манчіні, американський лідер захисту життя
  • Втр, 12/09/2023 - 11:14

Щороку 10 000 американських дітей гинуть через так звані пізні аборти, попереджає Жанна Манчіні, президент організації «Марш за життя».

Тема вбивства дітей незадовго до пологів настільки незручна для абортного лобі, що воно намагається переконати суспільство в тому, що такої практики не існує, зазначає лідер руху за життя в США.

Як нагадує нам Манчіні, Алексіс Макгілл, керівниця мережі Planned Parenthood, нещодавно порівняла аборти на пізніх термінах з Йеті та міфічним монстром Нессі з озера Лох-Несс – як нібито «повністю вигадані». – Це пропаганда проти абортів, без медичного підґрунтя, спрямована на те, щоб заплутати людей, – сказала вона.

У свою чергу Джен Псакі, колишня речниця Білого дому, стверджувала, що «ніхто не підтримує аборти до народження». Потім вона повторила цю думку на 24-годинній інформаційній станції MSNBC, захищаючи Демократичну партію від таких звинувачень.

«Однак правда полягає в тому, що щороку 10 000 дітей гинуть внаслідок пізніх абортів, більшість із них планових», — йдеться у тексті Жанни Манчіні.

Автор звертає увагу на позитивний аспект «заперечення пізніх абортів»: ті, хто публічно заперечують очевидні факти, принаймні визнають, що те, що приватно практикують фабрики смерті на зразок Planned Parenthood, не користується суспільною підтримкою. Згідно з кількома опитуваннями, 70% американців вважають, що закон повинен заборонити так звані аборти після 12-15 тижнів вагітності, тобто коли серцебиття дитини можна визначити за допомогою медичних приладів.

«Протягом усього часу, коли я була лідеркою руху за життя, я працювала над тим, щоб навчати лідерів прихильників абортів красі життя та правді про аборти, щоб ми могли подолати наші розбіжності», — підкреслює президент «Маршу за життя». Як вона зазначає, твердження Джен Псакі, процитоване вище, рішуче суперечить багатьом членам її власної партії. Вони не хочуть уточнювати, до якого віку дитини підтримують так зване право на аборт. Манчіні згадує тут сенаторів: Бена Кардіна, Марка Келлі, Джона Феттермана, колишнього кандидата в губернатори Стейсі Абрамс і колишніх членів Конгресу: Бето О’Рурка і Тіма Раяна.

«Як жителька Вірджинії, я ніколи не забуду того дня, коли наш колишній губернатор Ральф Нортхем публічно визнав, що, на його думку, і як лікаря, і як посадової особи, прийнятно залишати дітей, які пережили невдалий аборт, помирати, навіть якщо вони народжуються живими», — написала Манчіні, додаючи: «така бездушність не є просто риторичною. Того ж року лідери Демократичної партії в Сенаті США відхилили законопроект, який вимагає надання медичної допомоги дітям, які пережили аборт.

Зараз аж у семи штатах і в самій столиці вбивство ненароджених не підпадає під жодні обмеження. Деякі члени Конгресу та адміністрація Білого дому також наполягають на прийнятті закону зі збоченою назвою: «Закон про охорону здоров’я жінок» (WHPA). До свободи тлумачення відноситься також згода органів державної влади на вбивство дитини до народження.

«Тому аборт на пізньому терміні – це не міф. За статистикою це відбувається десятки разів на день. Це викликає у мене великий сум, особливо тому, що я провела останнє десятиліття на чолі організації, яка працює та демонструє, щоб слова Псаки звучали правдою в нову еру – що ніхто не підтримуватиме аборти до народження. На жаль, ми ще не досягли цієї мети, навіть незважаючи на те, що переважна більшість американців вважають, що аборти у другому та третьому триместрі вагітності мають бути незаконними», – скаржиться Манчіні, заохочуючи своїх співвітчизників брати участь у русі, який приносить реальну підтримку жінкам та їхньому потомству.


Паломництво Святими місцями