Афганський іммігрант зруйнував храм у Нордхаузені, Німеччина. Ним керувала ненависть
  • Срд, 03/11/2021 - 12:35

Громадянин Афганістану знищив церковні меблі у німецькому місті Нордхаузен. Він також вчинив профанацію, знищивши середньовічний хрест.

Ці жахливі вчинки здійснив 25-річний афганець. По-перше, більшість церковного приладдя (стільці, вівтарні елементи, пісенники) він виніс на вулицю. Пізніше зірвав зі стіни середньовічне розп’яття та кинув його в барельєфи. І хрест, і барельєфи суттєво пошкоджені. Незабаром молодого мусульманина затримала поліція. Коли його запитали, чому він вчинив профанацію, він пояснив це своєю ненавистю до християнської релігії. Говорив, що, на його думку, ця релігія є фальшивою і що Христос, згідно з мусульманською вірою, не є Сином Божим.

Зловмисник стверджував: “Я відчував себе змушеним змінити оздоблення цього місця поклоніння”. Мер Нордхаузена Маттіас Єндріке, який  виступає проти прийому Німеччиною іммігрантів, висловився щодо профанації у німецьких ЗМІ. “Я рішуче засуджую це вторгнення із пошкодженням майна. Така поведінка стала причиною, з якої ще влітку я звернувся із закликом не приймати більше біженців із Афганістану. Більшість із них відкидають нашу культуру. Помилково вважати, що вони хочуть добре інтегруватися, і цей інцидент ще раз це довів”, – сказав мер.

Поліція розглядала можливість депортації афганця (він приїхав до Німеччини у 2015 р.) до рідної країни. Проте депортація виявилася надто витратною, оскільки його довелося б перевозити автомобільним транспортом. Це пов’язано з тим, що рейси з Німеччини до Афганістану були припинені після виведення американських військ із цієї країни. Тому афганця звинуватили у крадіжці та знищенні майна. Він постане перед німецьким судом.


Паломництво Святими місцями