Академія-реквієм у 70-ті роковини відходу у вічність Слуги Божого Андрея
  • Втр, 04/11/2014 - 13:28

Академію-реквієм, присвячену 70-тій річниці відходу у вічність Слуги Божого Андрея відкрив Високопреосвященний Владика Ігор Возьняк, Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ.

У своєму слові Митрополит Ігор наголосив на великій пастирській спадщині Слуги Божого Андрея, заохочуючи вірних у Рік Митрополита Шептицького перечитувати та переосмислювати Його спадщину.
 
Підготували та виконали Академію-реквієм солісти, хор та камерний оркестр Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужена академічна капела України “Трембіта” бід батутом Вероніки Серветник.
 
Художнє слово про митрополита Андрея Шептицького, у якому перепліталися його біографічні штрихи, фраґменти з пастирських листів та думки Патріярха Йосифа Сліпого, майстерно виголосила Заслужена артистка України Ірина Швайківська.  
 
Після завершення академії настоятель Собору святого Юра митрофорний протоєрей Роман Кравчик подякував капелі "Трембіта" та усім присутнім, за їхню участь у вшануванні пам'яті Українського Мойсея -  Митрополита Андрея Шептицького.
 
Академію-реквієм спільно підготували Архикатедральний собор святого Юра та Фундція "Андрей".