Новини

 • 21 Лютий 2024 (18:54)

   «Лицарі Колумба» обіцяють продовжувати свої зусилля з надання матеріальної та духовної допомоги українцям, які страждають від російського вторгнення в Україну та переміщеним особам.

  Наразі Лицарі зібрали рекордних 22 мільйони доларів і доставили 3 500 тонн допомоги жертвам нинішньої війни.

 • 21 Лютий 2024 (18:14)

  «Це був мій найприватніший літературник», — усміхається Артур, згадуючи про зустріч із Блаженнішим Святославом 27 грудня в останній день своєї відпустки перед тим, як знову вирушити на фронт. «Ми прийшли, перед входом зупинилися і думаємо: колядувати чи не колядувати? Та пасувало би… Вирішили заспівати один стовпчик колядки. А потім Блаженніший сказав, що ми в нього перші колядники цього року. Знали б, що перші, то підготувались би краще».

 • 21 Лютий 2024 (18:06)

  Звернення голови Конференції римсько-католицьких єпископів України єпископа Віталія Скомаровського з нагоди других роковин повномасштабної війни в Україні.

  Улюблені у Христі! 

  Цього року 24 лютого ми входимо у другу річницю повномасштабного вторгнення та у десяту річницю російсько-української війни. Наші очікування на швидке припинення російської агресії не втілились у життя, наша Батьківщина далі несе тягар війни, а багато хто з українців оплакують смерть своїх найближчих та чекають хоча б якоїсь звістки від полонених чи зниклих безвісти. 

 • 21 Лютий 2024 (17:56)

  Ми всі сьогодні свідомі, що сотні тисяч українців мають право на справедливість, чекають на справедливість. І ми повинні зробити все, щоб вони дочекалися якнайшвидше. Про це заявив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час круглого столу в Укрінформі «Судова трансформація в Україні — ціннісні орієнтири. Актуальні моральні дилеми» 20 лютого 2024 року, у день 10-ї річниці розстрілів учасників Революції Гідності.

 • 21 Лютий 2024 (17:54)

  Військові капелани-випускники пройшли місячне навчання за програмою «Командного курсу тактичного рівня (L-1) з військовими капеланами НГУ».

 • 21 Лютий 2024 (14:55)
  З нагоди тижня духовних вправ у Ватикані проповідник Папського дому ділиться з підписниками сторінок Vatican News в соціальних мережах короткими роздумами. Третій випуск присвячений вірі.
 • 21 Лютий 2024 (14:54)

  У вівторок, 20 лютого, у Києві відбулась зустріч глав християнських Церков України, під час якої обговорювалась низка важливих питань та створено Нараду християнських Церков.

  Римсько-Католицьку Церкву представляв ординарій Луцький, який зараз виконує функцію голови Конференції єпископів України, єпископ Віталій Скомаровський.

 • 21 Лютий 2024 (14:52)

  ЗАКЛИК

  Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Загальнонаціональної молитви і посту 1-3 березня 2024 року

  Наближаються другі роковини від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Героїчний спротив Сил Оборони України та всього українського народу дозволив зупинити агресора, зруйнувати план ворога і визволити частину території України від російських окупантів.

 • 21 Лютий 2024 (14:50)

  15 лютого 2024 року на парафії Святого Володимира Великого, що при монастирі василіан у Херсоні, відбулася історична подія — 16 людей, серед яких дорослі й діти, вперше у своєму житті приступили до Таїнства Сповіді і Святого Причастя.

 • 21 Лютий 2024 (14:24)

  В мережі доступний посібник «Навчи нас молитися», який приготувала Дикастерія в справах євангелізації. Це один із засобів, задуманих для супроводу вірних на дорозі приготування до Святого Року 2025, заключний етап якої присвячений молитві.

 • 21 Лютий 2024 (14:23)

  Запрошуючи на молитовне чування, що відбудеться напередодні другої річниці широкомасштабної війни в Україні, центральний офіс Спільноти святого Егідія підбиває підсумки гуманітарної допомоги, яку організація відправила в країну та розповсюдила руками членів місцевих осередків і волонтерів.

 • 21 Лютий 2024 (14:09)

  Сьогодні, 21 лютого, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своїй резиденції в Києві зустрівся з новообраним протоігуменом Провінції Чину отців василіан Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йосифом Кралькою та новими провінційними радниками.

  Під час зустрічі Блаженніший Святослав привітав о. Йосифа з обранням протоігуменом та подякував за прийняття цього уряду. Патріарх запевнив, що й надалі підтримуватиме ініціативи василіанської Провінції Найсвятішого Спасителя, спрямовані на розвиток Церкви та добро Божого люду.

 • 21 Лютий 2024 (14:06)

  З нагоди тижня духовних вправ у Ватикані проповідник Папського дому ділиться з підписниками сторінок Vatican News в соціальних мережах короткими роздумами.

  Від вечора 18 лютого до п’ятниці 23 лютого 2024 р. у Ватикані тривають духовні вправи, в рамках яких Папа Франциск та очільники дикастерій Римської курії присвячують час молитві та зосередженню в роздумах над Божим словом. З цієї нагоди Vatican News пропонує своїм підписникам короткі роздуми проповідника Папського дому.

 • 20 Лютий 2024 (19:52)

  У рамках кампанії проти громадянського суспільства режим Нікарагуа заборонив скаутів. За повідомленнями ЗМІ, уряд позбавив правового статусу національну скаутську організацію та інші громадські організації.

 • 20 Лютий 2024 (19:33)

  Єпископ П’єр-Андре Дюма з єпархії Анс-а-Вео/Мірагуане та віце-резидент Конференції єпископів Гаїті перебуває у стабільному стані після того, як у неділю ввечері стався вибух у столиці Гаїті Порт-о-Пренсі. Про це повідомляє CNA.

 • 20 Лютий 2024 (19:22)

  20 лютого 2024 року, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир звершив поминальну панахиду за Героями Небесної Сотні на Личакові та Меморіалі у Львові. Разом з архиєреєм у спільному молінні взяли участь військові капелани та священники різних християнських конфесій. А також представники влади різних рівнів, громадськості та львів’яни.

 • 20 Лютий 2024 (19:19)

  18 лютого 2024 року при Духовному центрі бл. Йосафати Гордашевської у Львові відкрито Реабілітаційний центр для постраждалих від війни. Центр розташований біля Каплиці Всіх Святих України, що на перетині вулиць Волинської та Промислової.

 • 20 Лютий 2024 (19:12)

  «Не зупиняймося в наших молитвах, взиваймо до Бога, щоб дарував Україні мир», – закликає архієпископ Кошицький і голова Конференції єпископів Словаччини Бернард Бобер перед сумною датою другої річниці повномасштабної війни в Україні.

  Про це пише пресвідділ Конференції єпископів Словаччини.

 • 20 Лютий 2024 (19:10)

  У липні 2023 року у ординарія дієцезії Рапід-Сіті в США Пітера Мухіча діагностували рак стравоходу та лімфатичної системи. Свої страждання через важку хворобу він пожертвував в намірі дієцезії.

 • 20 Лютий 2024 (19:04)

  Росія не залишає Україні іншого вибору, окрім військового самозахисту. На цьому акцентується у Посланні Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя».

  «Ця війна є національно-визвольною боротьбою української громадянської нації за право на власне існування і майбутнє, за незалежність, свободу і гідність наших громадян», — наголошується в тексті.

Сторінки