Милосердя і солідарність

 • Четвер, Грудень 1, 2022 - 21:26

  До Чернігова втретє приїхав абат з Нідерландів Леопольд. Тиждень тому він, разом із братом Джоном, з яким вони служать в одній церкві, приїхали допомагати чернігівцям.

  Вони разом з організацією “Бо можемо” відбудовують будинок сім’ї зі Старого Білоуса, який постраждав від підриву мосту під час наступу росіян у лютому.

  "Намагаюся закінчити стіну. Не знаю, яка кімната буде в результаті. Укладаю цеглу і вчуся цьому, бо це не моя професія. Цікаво заразом освоювати нові ремесла", — сказав монах Леопольд.

 • Понеділок, Листопад 28, 2022 - 20:57
  Сестра Марта Мешко зі Згромадження Маріїних сестер Чудотворного медальйону та Дмитро Опалєв з організації «Деполь Україна» розповідають про те, як Вікентійська родина допомагає мешканцям населених пунктів неподалік Києва відбудовувати їхні будинки, що були зруйновані під час російської окупації. «Мене зворушує, коли навіть в такій ситуації люди здатні відчувати вдячність, вміють дякувати, благословляти і можуть надіятися», – зазначає сестра Марта.
 • Неділя, Листопад 27, 2022 - 21:46

  Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

  Дорогі у Христі Брати і Сестри!

 • П'ятниця, Листопад 25, 2022 - 11:10
  Відповідаючи на різні виклики сучасності, Сестри Служебниці стараються внести свою лепту у служіння вбогим. Однією із таких ділянок служіння милосердя є соціальний центр «Дім надії», що діє у Львові від 2013 року.
 • П'ятниця, Листопад 25, 2022 - 11:07

  Європарламент і мережа «Eurocities» збирають кошти для придбання життєвонеобхідних машин для населення країни, яке страждає від нестачі базових послуг, спричиненої бомбардуваннями критичної інфраструктури.

  Через влучення російських ракет у об’єкти електропостачання по всій території країни, мільйони мешканців України залишилися без електроенергії в розпал зими. Важливу роль в подоланні наслідків таких атак можуть відіграти електрогенератори, і це добре розуміють мери європейських міст, які розпочали ініціативу солідарності з українськими містами.

 • Середа, Листопад 23, 2022 - 21:04
  Священик з України брав участь у зустрічі представників Карітасу з різних частин світу, що була присвячена посиленню співпраці та приготуванню до Загальної Асамблеї «Caritas Internationalis».
 • Середа, Листопад 23, 2022 - 21:00

  Завдяки підтримці Патріаршої фундації «Мудра справа» та небайдужим благодійникам Патріарший паломницький центр розпочав евакуаційні рейси із нещодавно деокупованого Херсона.

 • П'ятниця, Листопад 18, 2022 - 18:54

  «Дорога в’язня» – така програма духовної і моральної віднови запроваджується в Україні. Цю програму опрацювала міжнародна міжконфесійна організація Prison Fellowship International, що підтримує євангелізацію у в’язницях. В Україні подібна організація діє під назвою «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» і до неї належать десять християнських Церков.

 • Середа, Листопад 16, 2022 - 15:14

  Цього місяця полтавський осередок Лицарів Колумба придбав черговий автомобіль з Німеччини для потреб Збройних Сил України. Це бус Volkswagen T5.

 • Середа, Листопад 16, 2022 - 10:44

  Через Державного Секретаря Папа Франциск склав співчуття родичам загиблих і поранених внаслідок недільних терактів у Стамбулі.

   

 • Середа, Листопад 16, 2022 - 10:37

  У четвер 17 листопада, з нагоди Міжнародного дня передчасно народженої дитини (World Prematurity Day) 2022 О 16:00 у Архикатедральному Соборі св. Юра відбудеться Молебень до Пресвятої Богородиці як знак подяки за дар життя. Моління звершить єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир.

  Організатор: Львівський обласний неонатальний центр

 • Вівторок, Листопад 15, 2022 - 14:18

  Це вже другий транспортний засіб, який використовуватиметься як шкільний автобус, привозячи учнів на навчання в греко-католицьку школу в Карачині.

  Нещодавно греко-католицька середня школа імені єпископа Олександра Стойки, що в Карачині Закарпатської області, отримала подарунок від Єпископської Конференції Угорщини. В п’ятницю, 11 листопада 2022 р., в навчальному закладі відбулася передача мікроавтобуса, який допомагатиме учням приїжджати на навчання.

 • Понеділок, Листопад 14, 2022 - 15:43

  Віру та релігійну традицію ніколи не можна сприймати як набуті раз і назавжди і як належне. Це показує скандал війни між народами, що подіяють те саме хрещення.

   

  Наближаємося до завершення дев’ятого місяця від початку жахливої агресивної війни, розв’язаною Росією проти України. Дев’ять місяців – це період, протягом якого в материнському лоні формується людське життя, щоби прийти у світ, але те, що відбувається в Україні, не є виношуванням життя, а смерті, ненависті, спустошення.

 • Понеділок, Листопад 14, 2022 - 15:42

  Усмішки, обійми, моменти спільності та братерства. Як і щороку, починаючи від встановлення у 2016 році Всесвітнього дня бідних, Папа Франциск у неділю, 13 листопада 2022 р., розділив обід з бідними в залі Павла VI. Приблизно 1300 бездомних, мігрантів і підопічних Карітасу, Спільноти святого Егідія та інших харитативних організацій. Перед тим всі вони брали участь у Святій Месі, які Папа відслужив в базиліці Святого Петра.

 • П'ятниця, Листопад 11, 2022 - 18:06

  Відділ Дикастерії євангелізації з фундаментальних питань євангелізації в світі поширив комюніке про різні заходи та ініціативи, що проводяться з нагоди шостого Всесвітнього дня бідних, що включають Святу Месу, яку Папа Франциск відслужить у базиліці Святого Петра у Ватикані.

 • Понеділок, Листопад 7, 2022 - 17:19

  «Ми взаємно пов’язані та залежні один від одного не лише як окремі особи й родини, але й як суспільства та міжнародна спільнота. Кожен із нас покликаний зробити свій внесок у конкретний вияв цієї солідарності», – зазначається в заяві Комісії Єпископських Конференцій Європейського Союзу (COMECE) щодо поточної енергетичної кризи, спричиненої війною проти України.

 • Субота, Листопад 5, 2022 - 15:07

  У місті Леганес в автономній громаді Мадрида відкрито черговий осередок для біженців з України.

  У п’ятницю, 4 листопада 2022 р., в дієцезії Хетафе, що в центральній Іспанії, місцевий єпископ Хінес Ґарсія Бельтран посвятив черговий осередок для родин біженців з України. Розташований у місті Леганес заклад, названий на честь святого священномученика Йосафата, на першому етапі своєї діяльності прийме приблизно 40 осіб, між якими є також особи з інвалідністю.

 • П'ятниця, Листопад 4, 2022 - 12:07

  У межах своєї діяльності Патріарша фундація «Мудра справа» надала понад дві тисячі продуктових наборів для парафіян Донецького екзархату.

  Мета благодійної організації полягає у підсиленні трансформаційних змін в українському суспільстві та налагодженні суспільного діалогу щодо формування громадського суспільства на засадничих цінностях християнства. Зважаючи на сьогоденні виклики військової агресії проти України, Патріарша фундація докладає зусиль, щоб допомогти потребуючим та підтримати їх.

 • Четвер, Листопад 3, 2022 - 16:33
  Волонтерський простір DoBro Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує молодь на волонтерську молитву.
 • Середа, Листопад 2, 2022 - 18:47
  Спілкуючись з членами молитовної групи української греко-католицької парафії блаженного Климентія (Шептицького), що у Франкфурті (Німеччина), вражає їхня непохитна віра в силу молитви, яку не часто можна зустріти серед людей їхнього віку, великодушність і наполегливість у молитві, а також бажання підтримувати одні одних, незважаючи на різні виклики, які ставить перед ними життя.

Сторінки

Паломництво Святими місцями