УГКЦ

 • Субота, Жовтень 22, 2016 - 14:01

  22 жовтня католицька церква спогадує пам’ять святого Папи Івана Павла ІІ.

  Днями Митрополит Львівський РКЦ в Україні, Мечислав Мокшицький передав мощі святого папи Івана Павла ІІ до Луцького монастиря святого Василія Великого.

 • Субота, Жовтень 22, 2016 - 12:05

  Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян у своїй доповіді на Зустрічі єпископів Східних Католицьких Церков Європи у Фатімі розповів про сучасну українську міграцію і представив діяльність УГКЦ у відповідь на виклики, які постають через міграційні процеси. 

  Нижче подаємо текст доповіді Голови ПМВ.  

  Преосвященні Владики,

 • Субота, Жовтень 22, 2016 - 12:03

  Завдяки злагодженій співпраці між вірними, єрархами і священиками у країнах Західної Європи, у яких УГКЦ не має своїх власних церковних структур, вдалося відкрити 255 церковних спільнот, якими опікуються 173 священики. Про це заявив Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян під час виступу на Зустрічі єпископів Східних Католицьких Церков Європи, яка триває у португальському місті Фатіма. 

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 17:02

   

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 17:00

  Українська міграція в Європі вже трансформується у діаспору. І ми працюємо над тим, щоб у Європі постали нові церковні структури УГКЦ, які б краще забезпечували душпастирство наших вірних, незалежно від країни їхнього перебування. Про це заявив Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян під час виступу на Форумі мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи, що розпочався у Фатімі. 

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 16:59

  Зарваниця запрошує учасників АТО, членів їх сімей, а також сім’ї загиблих Героїв на реабілітаційний відпочинок від 31 жовтня по 06 листопада 2016 року, – повідомляють у фейсбуку

  Проживання та харчування – безкоштовно. З дітьми сімей учасників АТО та загиблих Героїв працюватимуть аніматори.

  Зголошуватися за номером телефону – 098-277-20-57 (Мар’яна).

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 16:56

  У той час, коли порушуються всі основні принципи міжнародного права, а світом намагається запанувати страх і невпевненість у завтрашньому дні, саме молитва до Господа про мир і милосердя є найпотужнішою зброєю, яку ми можемо запропонувати світові. Про це заявив Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян під час виступу на Зустрічі єпископів Східних Католицьких Церков Європи, яка триває у португальському місті Фатіма. 

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 16:55

  19 жовтня 2016 р. греко-католики міста Ірпінь, що на Київщині долучились до організації екскурсії для сімей учасників АТО та вимушенопереселених осіб в замок Радомишль.

  Очолив поїздку о. Мирослав Латинник, парох громади Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Ірпені. Перед початком дороги священик попровадив молитву за щасливу подорож, та благословив усіх подорожуючих.

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 16:53

  За ініціативи Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ у португальському місті Фатіма розпочався Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи на тему: “Розвиток духовного та суспільного життя українців в Центральній та Західній Європі. Ініціативи Української Греко-Католицької Церкви, громадських організацій та держави”. 

  У Форумі беруть участь 110 осіб - священики УГКЦ та представники українських громад з Австрії, Італії, Румунії, Молдови, Франції, Греції, Іспанії, Великобританії, Німеччини, Португалії, Литви, Естонії, Угорщини та України.

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 14:30

  З 17 по 21 жовтня 2016 року у Львові відбувся перший модуль програми для настоятелів вищих духовних навчальних закладів УГКЦ.

  Програма розпочалася Літургією, яку очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Участь у програмі взяли владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський та Голова Патріаршої Комісії у справах духовенства УГКЦ владика Богдан (Данило), Єпарх Пармський.

  Учасниками програми стали 16 настоятелів з Львівської, Дрогобицької, Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Стемфордської, Оттавської семінарій та семінарії отців василіян у Брюховичах.

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 11:19

  15 жовтня 2016 року, в храмі св. Євстахія (покровителя мисливців) с. Любинці  на спільну молитву зібралися члени Громадської Організації міжрайонного товариства мисливців і рибалок  Стрийського району (ГО МТМіР) «Лісівник». Під час Літургії, яку очолив адміністратор храму о. Володимир Гавриляк, присутні просили в Бога благословення на новий мисливський сезон.

 • П'ятниця, Жовтень 21, 2016 - 09:43

  На свято Покрова Пресвятої Богородиці, молодь Київської архиєпархії в дитячому будинку, що у с. Кривошиїнці (неподалік Сквири) на Київщині, відвідала сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 17:31

  У жовтні до  Військового (Афганського) храму Стрітення ГНІХ (м. Львів, вул. Батуринська, 1) Преосвященніший владика Ігор, Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ, призначив для служіння душпастирів: о. Михайла Білецького – настоятелем  храму та о. Мирона Горбового – сотрудником храму.

  Священнослужителі здійснюватимуть душпастирську опіку серед ветеранів Афганістану, військовослужбовців, курсантів та вірних Церкви.

  Довідка.

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 14:41

  Той, хто відкривав «духовні очі», звершуючи своє священиче служіння, потребує допомоги, щоб знову отримати можливість БАЧИТИ!

  о. Олег Зинич, СВЯЩЕНИК ХРАМУ СВ. ДИМИТРІЯ В ОБРОШИНО, ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ ЗА КОРДОНОМ З ПРИВОДУ ПУХЛИНИ ГОЛОВНОГО МОЗКУ-АДЕНОМИ ГІПОФІЗУ І ПРОГРЕСУЮЧОЇ ВТРАТИ ЗОРУ ЗА РАХУНОК РОСТУ ПУХЛИНИ!

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 11:35

  В тернопільському монастирі отців-францисканів, 18 жовтня, відбулась зустріч синкелів в справах богопосвяченого життя, а також вищих настоятелів чоловічих і жіночих чернечих спільнот Української Греко-католицької Церкви.

  Очолив зустріч і виголосив вступне слово Преосвященний Владика Михаїл Бубній, ЧНІ, голова Патріаршої комісії в справах богопосвяченого життя. Присутнім був також Преосвященний Владика Володимир (Груца), ЧНІ, синкел в справах богопосвяченого життя у Львівській архиєпархії.

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 11:35

  14-17 жовтня мирські францисканці взяли участь у реколекціях, які відбулися у каплиці монастиря Різдва Пресвятої Богородиці Чину Братів Менших в Тернополі. Духовні науки очолив о. Ігор Ракочий (Францисканський Чин Світських).

  Духовні вправи мали таку тему: «Головні принципи францисканської духовності на підставі вибраних фрагментів із творів Святого Франциска».

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 09:05

  У вівторок, 18 жовтня, в приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального Управління відбулась позачергова конференція обласної спілки журналістів, Голова - п. Вікторія Плахта.

 • Четвер, Жовтень 20, 2016 - 09:01

  Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, нещодавно відвідав Святу Землю як духовний керівник групи паломників. Своїми враженнями єпископ поділився з Департаментом інформації УГКЦ.

  Преосвященний владико, скільки разів ви вже були на Святій Землі?

  Це було вдруге. Останній раз я був майже три роки тому, наприкінці 2013 року.

  Ви очолили групу паломників як духівник. До групи входили лише греко-католики?

 • Середа, Жовтень 19, 2016 - 20:57

  19 жовтня 2016 року, на парафії Всіх святих українського народу в м. Стрию, розпочалася серія формаційних зустрічей для членів парафіяльних рад, паламарів, дяків, лідерів мирянських спільнот Стрийської єпархії, яку організувала єпархіальна Комісія мирян і сім’ї. Основною ціллю зустрічей є пояснення природи та місії парафії, основ пасторального та економічного планування, джерел християнського служіння та управління дарами в рамках стратегії УГКЦ "Жива парафія".

 • Середа, Жовтень 19, 2016 - 19:33

  28 жовтня 2016 року в Києві у Національному історико-культурному заповіднику «Софія Київська» презентуватимуть нове літургійне видання «Стихирар», в якому зібрано літургійну музику українського середньовіччя.

  Збірник укладено на основі кращих взірців рукописних нотолінійних ірмолоїв XVI-XVIII століть. Антологія літургійного жанру стихир відкриває перед сучасниками забуті перлини Передання давньої української церковної музики. Музична спадщина, представлена у виданні є спільним скарбом усіх традиційних церков київської традиції.

Сторінки

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць