УГКЦ

 • Середа, Червень 29, 2016 - 23:35

  Мощі апостолів Петра і Павла виставлені для вшанування з 28 червня по 3 липня на парафії Воздвиження Чесного Животворного Хреста Господнього.

  Адреса храму: м. Золочів, вул. Маркіяна Шашкевича, 1. З цієї нагоди запрошуємо усіх на спільну молитву та вшанування.

  Через тисячоліття християни з великим благоговінням вшановують пам`ять цих святих апостолів, будуючи на їхню честь храми і обителі, прославляють у псалмах, пишуть їхні ікони, підносять до них молитви за свій край, за свої родини, за тих, що відійшли у вічність.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 16:56

  11 липня вшановують жертв польсько-українського конфлікту. Приводом стало те, що цього дня у 1943 році відбулась масова атака українських повстанців на польські села. Серед знищених був Порицьк – нинішня Павлівка, де й відбувається щорічне вшанування.

  Масові вбивства поляків на Волині почались з приходом совєтів

 • Середа, Червень 29, 2016 - 16:46

  Чи бували ви колись в таборах? Хіба що в  дитинстві. Але кожен з нас хотів би, хоча б на мить, повернутися в безтурботне дитинство.  Але це неможливо, скажете ви. Можливо! – вигукнуть воплоченці та запропонують вам змістовний відпочинок з Богом.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 16:37

  Господь зближує чоловіка і жінку так, щоби вони вчилися один в одного мудрості і терпіння і привели один одного до Cпасіння. Про це заявили лідери всеукраїнського руху "Подружні зустрічі" Віра і Зеник Кузимків, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах. У семінарі також взяли участь дівчата семінаристів, які планують послужити Церкві в одруженому стані.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 13:11

  Більшість мусульманських країн на законодавчому рівні не мають жодних обмежень щодо релігій, і зокрема християнства. Про це заявив докторант Інституту історії Польської академії наук (Варшава) Андрій Живачівський, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 13:08

  У четвер, 23 червня, в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал–майора Ігоря Момота відбулась зустріч із військовим капеланом УГКЦ отцем Юліаном Шереметою, настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці в м.Черкаси.

  Це вперше священик зустрівся з новоприбулими прикордонниками, які проходитимуть строкову службу. Вже понад 10 років у прикордонних військах були лише контрактники.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 13:08

  26 червня 2016 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії у часі свого візиту до Австрії очолив урочистості з нагоди завершення Ювілейного року 150-ліття ікони Матері Божої Неустанної Помочі у Відні, що відбулися у храмі Діви Марії у Гернользі. Участь у святкуваннях взяли також ієреї з України та Данії, що прибули до Відня на цю урочистість, політики та громадські діячі, духовенство.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 12:09

  Владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, розповів ЦіЖ про дар двох ідентичностей, мультикультурне бачення світу, сучасний атеїзм та конфлікт з Богом, про пошук Україною власного шляху до Бога, Майдан, гендерну самоідентифікацію та намагання зовнішніх сил дестабілізувати ситуацію в Україні.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 09:43

  28 червня 2016 р., в смт. Ворзель, що на Київщині Блаженніший Любомир Гузар провів зустріч з дружинами священиків та дияконів Київської архиєпархії.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 09:42

  Від 12 до 18 червня  2016 року на березі моря в селищі міського типу Мондрагоне відбувся літній християнський табір для українських дітей з італійських міст Аверси, Мондраґоне і Капуа віком від 6 до 14 років. У таборі взяли участь 23 дітей.

  Для успішного проведення табору до праці було залучено аніматорів з України: Назара Дуди та Наталії Мусій, працівників Катехитичного Інституту Українського Католицького Університету, вчителів української школи «Пролісок» м. Аверси: п. Аліни Кулини та п. Ірини Гіляс.

 • Середа, Червень 29, 2016 - 09:40

  3 липня 2016 р., в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, буде виставлена для почитання точна копія ікони Матері Божої Неустанної Помочі.

 • Вівторок, Червень 28, 2016 - 17:43

  “Я  ще  такого  не  бачив” – згадував  про  зустріч  із  героєм  нашої  розповіді  геть  спантеличений  працівник  радянських  “компетентних  органів”.  Для  колег  та  начальників  цього  службіста  такі  люди  до  самого  кінця  совєцької  імперії  були  живим  спростуванням  міфу  про  “всесильність”  карально-репресивного  апарату  і  тотальну  “перемогу”  комуністичної  ідеології.  Надокучливим   нагадуванням   про  те,  що  віру  не  знищити  ані  тривалими  тюремними  термінами,  ані  десятиліттями   заборон   та  цинічної  брехні.   Зрештою,  нестерпним  свідченням  того,  щ

 • Вівторок, Червень 28, 2016 - 09:54

  У понеділок П’ятидесятниці, 20 червня 2016 року:

  Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, відвідав с. Домажир Яворівського Протопресвітерату. Митрополит звершив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди 150-ліття храму Собору Пресвятої Боргородиці та 25-ліття реєстрації релігійної громади села Домажир.

 • Вівторок, Червень 28, 2016 - 09:51

  27 червня 2016 р., у смт. Ворзель, що на Київщині священичі сім’ї Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, розпочали щорічні формаційні курси.

  Загалом до Ворзеля прибуло близько 170 осіб. Дані курси є особливи тим, що у них беруть участь священники, їхні дружини з дітьми, а також диякони та семінаристи-випускники Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Відповідно до канону 372 Кодексу Канонів Східних Церков такого роду курси є доброю практикою священичого життя та потрібні для глибшого пізнання богословських наук.

 • Понеділок, Червень 27, 2016 - 16:05

  У неділю Всіх Святих, 26 червня, військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали солдатів строкової та контрактної служби у 184-у навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

  У цей святковий день усі спільно помолились Божественну Літургію за здоров'я рідних та близьких людей. В часі богослужіння захисники Батьківщини чисельно приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. Після молитви, вже традиційно, капелани провадили духовні бесіди. 

 • Понеділок, Червень 27, 2016 - 09:10

  25 червня з нагоди Року Божого Милосердя у Крилосі відбулась проща родин. Численний люд, зібраний з цілої Івано-Франківської Архієпархії, прийшов просити ласк до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Організаторами прощі виступила Комісія у справах родини, а самі моління очолив Єпископ помічник Івано-Франківський Кир Йосафат (Мощич).

 • Неділя, Червень 26, 2016 - 11:50

  Сьогодні змінилося обличчя УГКЦ в Італії, і душпастирі мають приділити належну увагу співпраці з молоддю і дітьми. Про це заявив секретар Апостольського Візитатора для українців греко-католиків в Італії о. Іван Стефурак, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах

 • Неділя, Червень 26, 2016 - 11:49

  Для служіння на місіях священику потрібно мати добру душпастирську второпність і психологічну стійкість. Про це заявив парох персональної парафії УГКЦ для українців в Барселоні, що діє при храмі св. Моніки, о. Сергій Знак, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах. 

 • Неділя, Червень 26, 2016 - 11:04

  Щороку 26 червня Українська Греко-Католицька Церква відзначає День Мирянина. Як казав владика Венедикт Алексійчук, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, миряни становлять 99% Церкви і поряд зі священиками, монахами та іншими богопосвяченими особами є потужною силою, здатною змінювати світ.

   

  На тому, що миряни становлять переважну більшість нашого церковного тіла, також наголошує Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав Шевчук, який у відеозверненні привітав усіх з Днем Мирянина.

  Як можна охарактеризувати мирян?

 • Неділя, Червень 26, 2016 - 11:03

  Економічна ситуація в Україні призводить до трудової міграції, зокрема і нелегальної. Тож явище торгівлі людьми сьогодні - дуже серйозна і актуальна проблема. Про це заявила Голова громадської організації Центр "Жіночі перспективи" Любов Максимович, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах.

Сторінки

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць