Новини

 • 25 Травень 2022 (21:51)

  У середу, 25 травня, в Києві Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, зустрівся з делегацією релігійних лідерів зі США, Великобританії, Польщі та Італії, які прибули в Україну, щоб виявити свою солідарність з українським народом та помолитись за припинення агресії Росії проти України, бомбардувань українських міст і за справедливий мир.

 • 25 Травень 2022 (21:48)

  Кардинал Джозеф Чень відправив св. Літургію після того як з’явився перед судом в Гонконгу і молився за католиків на материковому Китаї, котрі потерпають від переслідування.

  У проповіді 24 травня, після того як кардинал заявив про свою невинність на звинувачення у тому, що брав незаконну участь в асоціації на захист демократії, кардинал Чень вирішив не говорити про його судову справу, а радше розповісти про те, що в деяких частинах Китаю католики зараз не мають можливості брати участь у Службі Божій.

 • 25 Травень 2022 (18:48)

  Ми всі сьогодні повинні об’єднатися, щоб зупинити поширення структури гріха. Ніколи не допомагати в скоєнні гріхів тим злочинцям, які є поруч із нами. Ніколи не бути колаборантами з грішниками у скоєнні зла, до якого вони можуть нас спонукати чи запрошувати. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному відеозверненні у 91-й день великої, кровопролитної війни, яку почала росія проти українського народу.

 • 25 Травень 2022 (15:07)

  У світлі трагічної події – загибелі 19 дітей та двох вчителів під час стрілянини в початковій школі Техасу – Папа Франциск закликав припинити необмежену торгівлю зброєю.

 • 25 Травень 2022 (13:27)

  ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ

  ім. Св. Архієпископа Йосифа Більчевського

  Львівської Архідієцезії латинського обряду

  Філія Факультету Теології Люблінського Католицького Університету Йоана Павла ІІ у Любліні (Польща)

  оголошує запис на 2022/2023 академічний рік

  5-річного навчання (10 семестрів)

  на філософсько-теологічному факультеті з педагогічною спеціалізацією

  Для кого?

  передусім для мирян та богопосвячених осіб, а також для тих, що належать до товариств апостольського життя

  З якою метою?

 • 25 Травень 2022 (13:20)

  Отець Піо з П’єтрельчіни мав від Бога особливі дари: розпізнання душ, чудесні зцілення, дар сліз, запах троянд довкола себе, а насамперед — стигмати на стопах, руках і боці, які він носив цілих 50 років.

  Святий капуцин за все життя написав тисячі листів до людей, яким був за духовного керівника. Ці листи залишаються джерелом практичної християнської мудрості, й надалі цілком актуальної.

  Вказівки від о. Піо для тих, хто стpаждає:

 • 25 Травень 2022 (13:11)

  Третій місяць Україна переживає повномасштабний наступ російського окупанта, веде кровопролитну війну за територіальну цілісність та незалежність.

 • 25 Травень 2022 (13:08)

  Народився Беда (672–735) в Нортумбрії (Англія). Семилітнім хлопчиком батьки послали його здобувати освіту в бенедиктинців.

 • 25 Травень 2022 (13:05)

  90 днів боротьби за право мешкати у власному домі, у власній країні. 90 днів героїчного протистояння. 90 днів війни за Свободу. Чи думали ми до 24 лютого, що знову будемо проливати кров за те, що здавалося таким незмінним і очевидним, як наша Незалежність? Ні. Чи думав світ після 24 лютого, що Україна протримається у цій війні так довго? Ні.

   

 • 25 Травень 2022 (13:02)

  Архиєпископ Болоньї, якому в жовтні виповниться 67-років, належав до Спільноти святого Егідія та відомий діяльністю на підтримку бідних і марґіналізованих.

 • 25 Травень 2022 (12:58)

  Вітаючи паломників наприкінці загальної аудієнції в останню середу травня, Папа Франциск побажав, аби Божа Мати навчила нас солідарності з тими, хто переживає випробування трагедією війни.

 • 25 Травень 2022 (12:50)
  Про небезпеку пізнання, позбавленого моральності та відчуття справедливості, про загрозу розуму, що став цинічним від надміру ідеологій, роздумував Папа Франциск у черговому повчанні про старість, зупинившись на біблійній Книзі Проповідника.
 • 25 Травень 2022 (12:48)

  «Україна: завдання для побудови миру», – тема наукової конференції, яка відбулася 23 травня у Мілані (Італія). Захід проводився з ініціативи Фундації «Амброзіанеум» у співпраці з Католицьким університетом та архиєпархією Мілану. У своєму слові через онлайн-зв’язок Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, розповів про злочини російської армії в Україні та назвав їх геноцидом українського народу.

 • 24 Травень 2022 (16:31)

  Папа сподівається, що болю в коліні і бедрі вдасться позбутись з допомогою уколів і допомоги ортопеда.

  Під час зустрічі з італійськими єпископами Папа Франциск дав чітко зрозуміти, що не хоче піддаватись операційному втручанню, бо минулого разу – коли проходив операцію з метою вирішення проблеми товстої кишки – мав неприємні наслідки після анестезії.

  Про це на шпальтах «Il Mattino» інформує італійська журналістка Франка Джансолдаті, котра розповідає подробиці зустрічі Папи з єпископами Італії.

 • 24 Травень 2022 (15:35)

  БУЧАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ім. СВЯТОГО ЙОСАФАТА
  Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього
  Чину святого Василія Великого

  ОГОЛОШУЄ
  конкурсний набір учнів у 8, 9, 10-ті класи на 2022–2023 навчальний рік
  Ліцей має державну акредитацію
  (іноземна мова навчання — англійська або німецька)

  Прийом документів здійснюватиметься у два етапи:

 • 24 Травень 2022 (14:04)

  Релігійні діячі закликають київську владу та міських активістів дотримуватися норм законодавства України, яке зобов’язує з належною пошаною ставитися до релігійних переконань наших співгромадян.

  Свій протест щодо муралу "Свята Джавеліна" Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій спрямувала Президенту України Володимиру Зеленському та Київському міському голові Віталію Кличку. 

 • 24 Травень 2022 (14:02)

  18-20 травня на знак солідарності й підтримки українського народу Україну відвідала делегація єпископів Римо-Католицької Церкви Польщі. Один із них – примас Польщі, архиєпископ Войцех Поляк, каже, що після побаченого в Бучі та Ірпені головне його покликання – якомога голосніше говорити про це світові. Також примас розповідає про допомогу поляків і Римо-Католицької Церкви Польщі українцям, які знайшли прихисток у їх країні.

 • 24 Травень 2022 (14:00)

  Двогодинним спілкуванням з Папою Франциском розпочалася 76-та загальна асамблея Італійської Єпископської Конференції.

  Пополудні, 23 травня 2022 р., Папа Франциск у залі Павла VI у Ватикані прийняв італійських єпископів з нагоди відкриття 76-ї Генеральної Асамблеї Італійської Єпископської Конференції, яка відбувається у Римі від 23 до 27 травня на тему: «Слухаючи голос Божого люду. Перше розпізнавання: які пріоритети виходять на перший план на синодальній дорозі?». Як повідомляє Прес-служба Святого Престолу, спілкування з Папою тривало приблизно дві години.

 • 24 Травень 2022 (13:57)

  До України прибуло багато міжнародних слідчих, щоб розслідувати, вивчати військові злочини росіян, учинені на українській землі. Перед нашими очима відкриваються жахливі речі… Про це розповів Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні на 90-й день кровопролитної війни росії проти України.

  Ми бачимо, наголошує Предстоятель, що російське командування не тільки дозволяє вбивати мирне населення, ґвалтувати жінок, дітей, чоловіків, і то публічно, а й до цього заохочує.

 • 23 Травень 2022 (17:01)

  Після декількох моїх дописів на тему права до вільного володіння зброєю, у багатьох католиків виникають все ще запитання і тому пропоную дещо поглибити цю тему. Пригадаю, що у стародавню епоху та в середньовіччя володіння зброєю (на той час це був переважно меч) було чимсь нормальним і не підлягало якомусь засудженню. Проблемою було не володіння зброєю, а зловживання – навмисне заподіяння кривди, наприклад вбивства. В Ранній Церкві також не спостерігаємо якихось утопічних пацифічних ідей.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць