Апостольський Нунцій про меморандум у справі повернення костелу св. Миколая у Києві
  • Пон, 15/11/2021 - 14:25

Апостольський нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас прокоментував для Католицького Медіа-Центру меморандум, що підписаний між парафією св. Миколая у Києві та Міністерством культури та інформаційної політики України. 

«Я з радістю отримав звістку про те, що 5 листопада 2021 року між Міністерством культури та інформаційної політики України та парафією святого Миколая Києво-Житомирської дієцезії було підписано конкретні кроки щодо підготовки передачі костелу святого Миколая в користування згаданій римсько-католицькій парафії. Зокрема у цьому документі вказано, що костел святого Миколая буде переданий в користування католицькій спільноті не пізніше 1 червня 2022 року.

Цим питанням на місцевому рівні займається католицька Києво-Житомирська дієцезія та Апостольська Столиця у переговорах з вищою цивільною владою України. Тому в контексті цих позитивних новин висловлюю сердечну вдячність усім, як з боку Української держави, так і з боку католицької спільноти, що стежили і продовжують стежити за цим питанням. Разом з вірними парафії святого Миколая я молюся, щоб Господь щедро відплатив кожному, хто долучився до цієї справи своєю увагою та працею», – зазначив архієпископ Кульбокас.

Нагадуємо, під час зустрічей Апостольського нунція з Президентом України, із заступником міністра закордонних справ України та Прем'єр-міністром обговорювалось питання повернення костелу св. Миколая вірянам.  


Паломництво Святими місцями