Архиєпископ Фізікелла: місіонери Милосердя є знаками близькості Бога
  • Втр, 10/04/2018 - 13:36

У Римі триває зустріч місіонерів Милосердя, яким Папа Франциск продовжив мандат їхнього служіння після завершення Ювілею Милосердя в листопаді 2016 році.

Ця, вже друга з черги зустріч, за ініціативою Святішого Отця організована Папською Радою  сприяння новій євангелізації. Президент згаданої Ради, Архиєпископ Ріно Фізікелла, зазначив, що на зустріч прибуло понад 550 священиків з п’яти континентів, які отримали спеціальні повноваження від Папи, що стосуються сповіді та звіщення Божого милосердя.

Нагадаємо, що під час Ювілею Милосердя Папа Франциск надав окремим священикам, яких рекомендували місцеві ієрархи, повноваження відпускати гріхи, відпущення яких є зарезервованим для вищої церковної влади чи Апостольської Столиці, доручаючи їм також особливо проповідувати та свідчити Боже милосердя. Після завершення Святого Року Наступник святого Петра продовжив цей мандат.

У програму зустрічі місіонерів Милосердя входили тематичні катехизи, взаємоподіл свідченнями про діяльність у своїх дієцезіях чи єпархіях, нагода уділяти Святу Тайну Покаяння, що є центром того особливого служіння, яке їм ввірив Папа. 8 квітня, в неділю Божого милосердя, вони взяли участь у Євхаристійному богослужінні, яке Його Святість очолив на площі Святого Петра.

Центральною подією стала зустріч Вселенським Архиєреєм, який 10 квітня вранці прийняв місіонерів Милосердя в Апостольському палаці у Ватикані. Вислухавши слова Папи, кожен з учасників зустрічі, а їх було майже 600, серед яких також і місіонери Милосердя з України, мали можливість особисто привітатись із Святішим Отцем, а опівдні разом з ним відслужать Святу Месу в базиліці Святого Петра.