Архиєпископ Пета на синоді нагадав застереження Павла VI перед "віяннями сатани, що посягає на храм Божий"
  • Птн, 16/10/2015 - 10:30

Архиєпископ Томаш Пета з Казахстану в своєму виступі на Синоді, присвяченому сім'ї, звертає увагу на тривожні аспекти синодальних зустрічей. У своєму виступі Архиєпископ Пета нагадує знамениті слова Павла VI 1972 року, коли він застеріг перед віяннями сатани, що  посягає на храм Божий.

«Я переконаний, що це пророчі слова святого Папи, автора енцикліки «Humanae Vitae». Віяння сатани намагалися дістатися до зали Павла VI під час минулорічного Синоду», – сказав Архиєпископ Пета. На його думку, це відбувалося через пропозицію допускати до Причастя розлучених, що живуть в цивільних зв’язках, і твердження, що співжиття є тим єднання, яке саме в собі може мати певну вартість, а також через захист гомосексуалізму, ніби це є щось нормальне.

За словами Архиєпископа Пета, деякі з отців Синоду неправильно зрозуміли заклик Франциска до відкритої дискусії і почали представляти ідеї, які суперечать традиції Церкви, закоріненої в Слові Божому. Архиєпископ Астани визнав, що навіть зараз в «Instrumentum laboris» та виступах деяких отців все ще можна побачити віяння пекла. На його думку, головна мета Синоду – представити Євангеліє шлюбу і сім'ї, яке є вченням нашого Спасителя. "Нам не можна руйнувати основ, не можна зрушувати скелю", – додав Архиєпископ Астани.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць