Австралійська молодь на підтримку мігрантів
  • Втр, 16/07/2013 - 09:50

Заклик Папи Франциска захистити гідність та подбати про права мігрантів, виголошений під час нещодавніх відвідин острова Лампедузи, знайшов відлуння і на другому боці планети. У Австралії із закликом на захист мігрантів та біженців, які просять про притулок, виступила місцева асоціація студентської молоді Australian Young Christian Students, звертаючи особливу увагу на потреби дітей, які з огляду на пануюче місцеве законодавство у сфері міграції, утримуються в спеціальних центрах тимчасового перебування.

Згідно із повідомленнями місіонерського інформагентства Fides, слова Святішого Отця викликали особливу увагу міжнародної спільноти до заторкнутої проблематики та спричинилися до жвавої дискусії в Австралії, де ця проблема є дуже відчутною. «Діти є особливо вразливими та прибувають до Австралії в пошуках допомоги», – читаємо у зверненні Австралійської Асоціації Студентської Молоді, яке наголошує, що «для їхнього здоров’я і самопочуття є життєво важливим, щоб діти та їхні родини не були затримувані на надто довгий період. Адже до Австралії вони прибувають, шукаючи «стабільність та безпеку, якої заслуговують усі діти», з чого також випливає заклик подбати про дотримання міжнародного законодавства щодо захисту дітей.

Варто зазначити, що відколи у 1992 році в Австралії відновлено діяльність центрів тимчасового затримання, куди поміщають всіх мігрантів, які прибувають до країни без візи, досвіду волонтерського служіння в них набрались понад вісім тисяч австралійських студентів.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va
 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць