Більшість жінок у США, що роблять аборти, вважають себе християнами
  • Чтв, 04/02/2016 - 07:39

Християнки США вкладають близько 100 млн. доларів щорічно в індустрію абортів. Про це заявив президент Християнського центру піклування про породіль Care Net Роланд Уаррен на конференції «Євангелісти за життя», що пройшла в кінці січня у Вашингтоні.

Говорячи про «моральну співучасть» церкви у злочинах, скоєних «індустрією абортів», Роланд Уаррен закликав Церкви спочатку вирішити цю проблему в середовищі власних парафіян, а вже потім боротися зі світським суспільством.

Християнський центр піклування про породіль Care Net володіє найбільшою в США мережею центрів допомоги вагітним. Центр провів опитування, які показали, що чотири з десяти жінок відвідували церкву в той час, коли зробили свій перший аборт.

«І це ні скільки не заважало їм ходити до церкви не менше разу на місяць, - сказав Уаррен. - При цьому вони зробили аборт - і продовжували ходити, так ніби нічого не сталося. Наші опитування показують, що 65% жінок, які робили аборти, вважають себе католичками або протестантками».

«Давайте порахуємо, що таких жінок всього 200000, це цілком достовірна цифра. В середньому ціна аборту близько 500 дол., і це значить, що ці християнки вклали 100 млн. доларів в індустрію абортів. А тепер уявіть, що ці гроші пішли б на підтримку пологових центрів і акушерських пунктів. Ми ж віддаємо їх на аборти, проти яких самі і протестуємо від імені наших громад» - заявив Уаррен.