Благодійна католицька мережа Caritas підтримає переселенців зі Сходу України
  • Срд, 20/08/2014 - 14:34

Благодійна католицька мережа Caritas International надасть розширену допомогу втікачам з Донбасу. Кошти для цього - близько 500 тисяч євро - надає німецьке МЗС.

Католицька благочинна мережа Caritas International розширює допомогу для переселенців зі Сходу України. Про це стало відомо у вівторок, 19 серпня. Кошти для цього - близько 500 тисяч євро - надає МЗС Німеччини. У липні Німеччина вирішила виділити 2,5 мільйона євро невідкладної фінансової допомоги для України з метою підтримки міст, звільнених з-під контролю проросійських сепаратистів.

Організація Caritas Ukraine, яка є партнером Caritas International, допоможе вимушеним переселенцям продуктами, матрасами, ковдрами та предметами гігієни. Окрім того, біженцям надаватимуть психологічну допомогу. Розради особливо потребують діти. Дорослим допомагатимуть уникати напруження та знаходити спільну мову з мешканцями тих міст, куди переселилися втікачі, пише інформагенція KNA.

Допомога на зиму

З огляду на те, що наближається зима, допомоги особливо потребують люди, чиє житло постраждали або були зруйновані внаслідок бойових дій на Донбасі. Caritas Ukraine надаватиме тим, хто повернувся до звільнених від сепаратистів міст, опалювальні прилади, матеріали для утеплення житла і ковдри.

Після спалаху конфлікту на Сході України щонайменше 285 тисяч українців були змушені покинути свої домівки, підрахували в ООН. Внутрішнім переселенцям надали притулок у санаторіях, школах та гуртожитках по всій Україні, але після початку нового навчального року чимало людей будуть змушені покинути приміщення шкіл.