Блаженніший Святослав очолить похоронні богослужіння владики Миколи Сімкайла
  • Чтв, 23/05/2013 - 20:25

У суботу, 25 травня, об 11.00, у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї розпочнеться Заупокійна Архиєрейська Божественна Літургія за новопереставленого владику Миколу Сімкайла, Єпарха Коломийсько-Чернівецького. Літургію та Чин архиєрейського похорону очолить Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ. Блаженніший Святослав для того, щоб взяти участь у похороні владики Миколи, скоротив свій візит до Казахстану.

 

За повідомленням прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії, усі охочі помолитися та попрощатися з покійним архиєреєм можуть брати участь у заупокійних відправах, які безперервно тривають у храмі Преображення Христового.

 

Похоронять владику Миколу біля собору Преображення Христового – храму, який постав у всій своїй красі завдяки великим старанням покійного єпископа.

 

Як ми повідомляли, 21 травня, внаслідок раптового погіршення стану здоров’я, зупинилося серце владики Миколи Сімкайла, другого правлячого архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії з часу її заснування в 1992 році.

 

Департамент інформації УГКЦ