Блаженніший Святослав привітав владику-номіната Едварда (Каву) з призначенням Єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ в Україні
  • Срд, 17/05/2017 - 12:21

Це нове для Вас служіння, до якого Вас покликано в молодому віці, є знаком великої довіри до Божого провидіння і до Вас, як ревного виконавця Господньої волі. Цей вибір - це ще один Божий дар для Ваших вірних і людей доброї волі, які спраглі Божого Слова та Його справедливості.

Про це пише Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав в листі-привітанні до владики-номіната Едварда (Кави) з його призначенням Єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ в Україні.

«Нехай множиться добро і Боже благословення у ввіреному вам служінні. Саме сьогодні Господь кличе нас, католиків східної і західної традицій, бути проповідниками Воскресіння Його Сина для жителів нашої багатостраждальної України. Він закликає нас зцілювати їхні рани, завдані гріхом, та всіма можливими способами полегшувати терпіння, спричинені війною. Вимолюю для вас щедре Боже благословення. Поручаю вас під покров нашої Небесної Матері, Богородиці, яка нехай провадить вас у всіх ваших звершеннях для слави її Сина», - пише Блаженніший Святослав.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць