Бойовики знищили автомобіль Християнської Служби Порятунку
  • Птн, 25/05/2018 - 12:06

04.05.18 року приблизно о 16.20 під час обстрілу з боку НЗФ (імовірно зі сторони терміналу Донецького аеропорту) в районі населеного пункту Опитне Ясинуватського району Донецької області, було знищено цивільний автомобіль NISSAN TERRANO, який належить Громадській організації “Християнська служба порятунку”. Про це повідомляє  Операція об’єднаних сил / Joint forces operation.

Інформація про знищення цивільного автомобілю до військової комендатури міста Авдіївка надійшла о 19.40. Встановлено, що 04.05.2018 група волонтерів Громадської організації “Християнська служба порятунку” вибули на автомобілі NISSAN TERRANO з Авдіївки до населеного пункту Опитне для надання гуманітарної допомоги місцевому населенню та військовослужбовцям.

Вказаний автомобіль на шляху до міста Авдіївка зупинився для розгрузки гуманітарної допомоги. Приблизно о 16.20, коли водій та пасажири перебували на відстані приблизно 10 метрів від автомобіля, почули шипіння та побачили імовірно ракету, яка летіла в напрямку автомобіля з боку незаконних збройних формувань зі сторони терміналу Донецького аеропорту. Внаслідок влучання вказаної ракети (імовірно випущеної з ПТУР) цивільний автомобіль разом з майном був знищений.

Цивільних осіб на військовому автомобілі було евакуйовано до Авдіївки.

Попередньо встановлено, що представники Громадської організації “Християнська служба порятунку” не постраждали.

Отже оперативна мобільна група ХСП-Авдіївка потрапила під обстріл під час виконання гуманітарної місії в районі села Опитне. Машина згоріла до тла – пряме попадання ворожого боєприпасу. Швидше всього били прямою наводкою з ПТУР, хоча і прекрасно бачили, що машина не військова і зі знаками розпізнавання ХСП. Але головне – троє служителів залишилися живими і неушкодженими. Римо-католицький священник, Валентин, пастор – реформат Олександр і служитель – харизмат Олена. Екуменізм, загартований вогнем. Всі ми віримо, що сам Господь по своїй Милості зберіг наших побратимів:

” бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище!

Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться

бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх,

на руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги!

На лева й вужа ти наступиш, левчука й крокодила ти будеш топтати!

Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає ім’я Моє він;

як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його,

і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!”

Псалом 91: 9-16

По Божій милості всі залишилися живими, але робота паралізована, маємо негайно вирішити транспортне питання. Просимо вашої допомоги. Рахунок: 5168 7423 5312 3817, о. Розгон Валентин Володимирович, священник РКЦ м. Дунаївці.


Паломництво Святими місцями