Церква визнала ще одне об’явлення Діви Марії
  • Срд, 25/05/2016 - 22:25

«Об’явлення Божої Матері мали надприродний характер, — оголосив Гектор Карделла, єпископ-ординарій Сан Ніколас де лос Арройос в Аргентині, — вони гідні віри».

Заяву було опубліковано до 25-ї річниці будівництва санктуарію та підтвердження об’явлень.

Об’явлення розпочалися 25 вересня 1983 року в будинку Гледіс Кірога де Мотта, домогосподарки з міста Сан Ніколас де лос Арройос. Марія з’явилася під час молитви на вервиці. Уперше Марія заговорила з Гледіс трохи пізніше, 13 жовтня — в річницю останнього об’явлення у Фатімі.

Протягом наступних 6,5 років Гледіс отримала багато повідомлень від Матері Божої, а під час Адвенту і Великого Посту удостоїлася дару стигматів. Об’явлення супроводжувалися задокументованими пізніше зціленнями. Марія в своїх об’явленнях просила, щоби Гледіс записувала її послання.

27 листопада сповідник Гледіс — о. Перес — уперше почув про її видіння. Він зрозумів, що у вежі храму в Сан Ніколас стоїть статуя Марії, дуже схожа на постать, описану його каяницею. Це біла скульптура, освячена Папою Левом ХІІІ і спочатку встановлена на почесне місце в соборі 1884 р. Але потім її перенесли до вежі.

Гледіс, побачивши статую, підтвердила, що це образ Марії, яку вона бачила в об’явленнях. Під час чергового видіння Мати Божа звернулася словами з книги Вихід: «І влаштують вони Мені святилище, і буду перебувати серед них…» (Вих 25, 8). Марія попросила про будівництво нової святині, в якій належало встановити згадану статую. Дієцезіальна комісія після ретельного розгляду справи 1989 року вирішила побудувати храм. Два роки по тому він був завершений.

Сьогодні прочани з усього світу приїжджають до Санктуарію Матері Божої Розарієвої в Сан Ніколас. 25‑го числа кожного місяця відбувається спеціальна урочистість і процесія. В неділю, в день 25‑ї річниці будівництва святині, до Сан Ніколас прибуло понад 250 тисяч чоловік.

Загалом у період від 13 жовтня 1983 р. по 1  лютого 1990 р. Гледіс отримала більше 1800 послань Богородиці. Останнім була фраза Марії: «Прошу вас, щоби ви жили згідно з Моїми настановами. Робіть це крок за кроком: моліться, навертайтеся і вірте».

Інформацію про об’явлення надала Петті Маґвайр Армстронґ, журналістка National Catholic Register. У підготовленому нею повідомленні з’являються різні вислови Діви Марії до Гледіс:

— Прихід Господа близький, і так, як сказано в Писанні: ніхто не знає ні дня, ні години, але Він прийде; і на цей момент душа християнина повинна бути приготовлена.

— Святий Розарій — це зброя, якої ворог боїться найбільше. Також він є притулком для тих, хто Його шукає, та брамою до Мого серця. Слава Господу за світло, яке Він дає світу.

— Дуже прошу вас молитися. Це прохання до всього людства. Моліться щиро, від серця, часто і з любов’ю. Молитву не можна відкладати, бо Мати хоче, аби через неї діти прийшли до Бога і нею перемагали свого ворога.

— Ісус у Євхаристії — це живе, справжнє Тіло. Поклоняйтеся Йому і любіть Його.

Марія також передала безпосередні слова Ісуса:

— Багато хто сьогодні ігнорує Божу благодать. Ви повинні йти і нести Добру Новину. Не дивіться на те, кому і  е. Скрізь, де ви знаходитеся, євангелізуйте своїх ближніх, які нічого не знають про Слово Боже. Не забувайте про це. Євангелізуйте.

— Колись світ був врятований, завдяки Ноєвому ковчегу. Сьогодні цим ковчегом є Моя Мати. З Її допомогою душі будуть врятовані, бо вона приведе їх до Мене. Хто відкидає Мою Матір, той відкидає Мене.

Об’явлення Марії в Сан Ніколас ще не досить добре відомі серед віруючих, але після офіційного підтвердження єпископа Карделли дедалі більше паломників прибуватиме до Аргентини.


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць