Делегат від УГКЦ владика Діонісій Ляхович бере участь у 68-ій Генеральній асамблеї Єпископської Конференції Італії
  • Срд, 20/05/2015 - 10:07

18-21 травня 2015 року у синодальному залі Ватикану проходить 68-ма Генеральна асамблея Єпископської Конференції Італії. У ній на запрошення Італійської Церкви беруть участь спостерігачі від іноземних Католицьких Церков, серед яких і делегат від Глави УГКЦ - владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії.

Другий рік поспіль асамблею з привітальною промовою відкрив Святіший Отець Франциск. Після чого єпископи при закритих дверях розпочали аналіз численних душпастирських, соціологічних та економічних справ Італійської Церкви.

У середу, 20 травня, єпископи здійснять паломництво до гробу св. Петра та відслужать Літургію, яку очолить кардинал Марк Уэлле (Marc Ouellet), Префект Конгрегації у справах єпископів.

Додамо, що Глава УГКЦ надіслав вітального листа учасникам асамблеї на ім’я Президента Єпископської Конференції Італії кардинала Анджело Баньяско, в якому висловив слова подяки за молитву про мир в Україні, яка проводиться в італійських храмах та за підтримку УГКЦ в Україні та Італії.

Також, Блаженніший Святослав у своєму листі розповів учасникам асамблеї про складне становище, в якому перебуває сьогодні Україна та висловив прохання про подальшу солідарність з боку братнього італійського народу.