День Молоді на Квітну неділю у Львові: що там буде?
  • Срд, 20/04/2016 - 21:45

На Вербну неділю, яка припадає цього року на 24 квітня, християнська молодь має свій день – День молоді, який святкують у різних куточках України. У Львові цьогоріч грандіозне святкування організовується при парафії Покрову Пресвятої Богородиці що на вул. Личаківській, 175. Що ж там буде?

Зустріч молоді з владикою Венедиктом

denj-molodi2016

Владика Венедикт Алексійчук, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, відомий тим, що любить зустрічі з молоддю. Він відгукнувся на запрошення львівської Комісії у справах молоді побути з молодими людьми в цей день. О 12.00 він очолить Літургію у храмі Покрову, а після богослужіння, о 13.30 буде можливість неформального спілкування з єпископом.

Особливе свідчення від руху «Справжня Любов чекає»

1

Саме у Вербну неділю, 24 квітня, у День молоді у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул.Личаківська ) після Архиєрейської Літургії відбудеться складання обітниці руху “Справжня любов чекає”. Ті, хто вже урочисто обіцяв жити в чистоті до шлюбу, зможуть прийти та молитовно підтримати тих, хто складає її вперше. А якщо ти наважився доєднатися до молоді, яка не боїться чекати справжнього кохання – шукай детальнішу інформацію тут>>>

Смаколики для молоді

4

Для усіх учасників Дня Молоді готують солодку вату, перекуску та чайок. Частування розпочнеться після Літургії на подвір’ї храму Покрову Пресвятої Богородиці.

Розіграш 2 безкоштовних квитків на Світовий День Молоді 2016

kvytok_na_sdmКадр з офіційного промо-ролика СДМ Краків 2016

В рамках підготовки до СДМ  відбудетеся розіграш 2 квитків на безкоштовну участь в СДМ на 7-денну програму протягом 25-31 липня . Розіграш відбудеться одразу, 24 квітня, під час святкування Дня Молоді у Львові. Приз, насправді, досить цінний, адже на сьогодні вартість пакету учасника  СДМ на програму 7 днів становить 180 євро. Ти теж можеш перемогти! Як?

Якщо тобі  від 18 до 27 років, то прийди на День Молоді 24 квітня та заповни анкету для розіграшу – і чекай результатів! Від одного учасника може буде лише 1 анкета для розіграшу.

Ігри, забавки та квест

5

Після Літургії на подвір’ї храму у молоді також буде можливість пограти в настільний футбол. Окрім цієї гри, на присутніх чекають ігри та конкурси від аніматорів отців Салезіян. Організатори обіцяють, що буде весело!

З 15.00 до 18.00 ти та твої друзі зможуть взяти участь у Тереновій грі із завданнями-загадками центральною частиною міста Львова. Протягом гри учасники будуть розгадувати загадки, знайомитися з історією Світового Дня Молоді а також краще пізнавати Катехизм УГКЦ.

На команду-переможця гри очікує цікавий приз: можливість пообідати разом із владикою Венедиктом.

3

Хочеш дізнатися більше? Заходь на сторінку Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ

Інформацію підготували: Тарас Косар, Марта Зозуля


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць