Девід Дейлейден – католик, який завдав найсерйознішого удару по абортивній індустрії
  • Чтв, 23/07/2015 - 19:31

Девід Дейлейден – католицький pro-life активіст – організатор і мозок операції, в якій волонтери, видаючи себе за представників біотехнологічної компанії, зустрічалися з високопосадовцями проабортної організації «Planned Parenthood» і розмовляли про продаж органів абортованих дітей. При цьому розмова записувалася прихованою відеокамерою. Все це розсекретило нелегальний бізнес, у якому «Planned Parenthood» заробляє, очевидно, не малі гроші. Віддавати задурно тіла абортованих дітей у США є легально, але продаж тіл жертв аборту – це вже нелегальна активність. І саме це звинувачення може виявитись для «Planned Parenthood» смертельним.

Наслідком здійснення його ідей, стала публікація двох відео, в яких високопосадовці найбільшої американської організації, яка пропагує аборт, «Planned Parenthood»  торгують частинами тіл абортованих малюків. Ці відео уже завдали серйозних втрат «Planned Parenthood» - організації, яка щедро фінансується американським держбюджетом та користується безвідмовною підтримкою ліберальних політиків США, включно з президентом Бараком Обамою.

Тяжко передбачити наслідки публікації іще десятка відео, які організація «Center for Medical Progress» уже підготувала. Дехто говорить про припинення діяльності «Planned Parenthood», який по США має велетенську мережу клінік заснованих з однією метою – робити аборти.

«Це – жахливий парадокс. Ми не можемо мати закони, які ненароджених дітей визнають людськими істотами, але сама їхня людськість є тим, що робить їх цінними для медичних дослідів.

Біотехнологічні компанії, як правдиві канібали, виходять на полювання за головами і серцями абортованих дітей. Але наскільки ціннішими би були ці серця і голови, якби їм була надана можливість народитися і вирости, стати частиною нашого суспільства»,  - сказав Девід Дейлейден у розмові з «National Catholic Register». Розмову провадила журналістка видання Петті Армстронґ.

Читачам «National Catholic Register» Петті Армстронґ пропонує портрет католицького активіста, який відважився протиставитись впливовій абортивній компанії. Як пише пані Армсторнґ, Девід Дейлейден ще в молодості розпочав свою боротьбу за порятунок життя ненароджених дітей. В часі його студій у Каліфорнії, Девід Дейлейден був присутнім на одній з конференцій з питань досліджень стовбурових клітин, його страшенно вразило, коли він довідався, що клітини абортованих дітей широко використовуються у різних галузях досліджень та економіки. Шок був настільки великий, що Дейлейден дав собі обітницю присвятити своє життя боротьбі з цим кривавим бізнесом.

Кілька років пізніше, Девід Дейлейден розпочав проект, який тривав всього кілька місяців. Вдаючи з себе клієнта, зацікавленого у покупці тіл абортованих дітей, він зустрічався у клініках і ресторанах з людьми з «Planned Parenthood».

Пізніше було розпочато проект, до якого долучилися інші люди.

Перше опубліковане відео, від 14 липня цього року з Деборою Нукатола викликало у США невеликий політичний землетрус. Всього за два дні це відо переглянуло більше як 2 млн. користувачів інтернету. У кількох штатах розпочато розслідування проти «Planned Parenthood». А президент «Planned Parenthood» Сесіл Річардс мусіла опублікувати відео й навіть вибачитися, що Дебора Нукатола розмовляла про продаж тіл абортованих дітей у непристойний спосіб, розмовляючи про такі речі між двома ковтками вина, так, наче йшлося про продаж автомобілів. Пані Річардс у цьому відео ствердила, що «це брехня, що «Planned Parenthood» заробляє на продажу фетальних тканин».

Після цього було опубліковано друге відео – на якому видно, як ще одна з високопосадовців «Planned Parenthood» торгується, набиваючи більшу ціну, за тіла абортованих дітей.

У розмові за «National Catholic Register» Девід Дейлейден ствердив, що і сам уже збився з ліку, тому не може з точністю сказати з скількома людьми з «Planned Parenthood» розмовляли активісти. Девід Дейлейден також стверджує що молиться за тих людей з «Planned Parenthood», з якими йому довелося зустрічатися, особливо за пані Нукалоту. І, властиво, саме християнська любов мотивує його, щоб перед загалом викривати зло і гріх, які приховуються за діяльністю «Planned Parenthood» та всієї індустрії смерті.

«Ця організація мусить відповісти за злочини проти людяності. Все, що ми робимо має за ціль показати суспільству, що відбувається у нас під носом і за наші гроші» - сказав Девід Дейлейден.

«National Catholic Register» також подає і заяву Архиєпископа Філадельфії владики Чальза Чепута, який сказав що «ці відео не мали б нікого шокувати».

«Ці відео ясно показують що таке «Planned Parenthood» і чим займається. Це було частиною їхніх активностей від початку. Адже логіка непошанування людського життя рухається саме в цьому напрямку. І це не завершиться допоки вони мають грошові надходження і підтримку ЗМІ», - сказав Архиєпископ Чепут.


Паломництво Святими місцями