Для наших заробітчан, туристів, подаємо розпорядок богослужінь із адресами в Апостольському екзархаті для греко-католиків в Ческій републіці
  • Срд, 26/04/2017 - 13:26

Муукачівська греко-католицька єпархія оприлюднила  розпорядок богослужінь із адресами в Апостольському екзархаті для греко-католиків в Ческій републіці.

 

БРНО

Храм св. Йосифа

Josefská ulice, Brno

Неділя: 8.30 цекровно-словянською мовою

               10.15 українською мовою

Середа, п’ятниця: 19.00

Свята: 19.00, або , якщо вихідний у 10.00

Каплиця св. Якова

Jakubská 126/11, 602 00 Brno

Понеділок-субота:  08.15

Середа та свята: 17.30 словацькою мовою

Храм св. Марії Магдалини

Masarykova ulice, Brno

Неділя: 10.30 цекровно-словянською мовою

 

ВЕЛЕГРАД

Базиліка Успіня Пресвятої Богородиці та св. Кирила і Мефодія

Velehrad

2-а неділя місяця: 15.00

 

ГРАДЕЦ КРАЛОВЕ

Каплиця святого Йосифа

Na Kropáčce, Hradec Králové

Неділя: 09.00

Середа: 17.00

Перша п’ятниця: 16.30

Свята: своєчасно повідомлять

 

ЄСЕНІК

Храм Воздвиження Чесного Хреста

Jeseník

своєчасно повідомлять

 

ЖІЖЕЛІЦЕ

Відвідин Пресвятої Богородиці

Žiželice

Неділя: 08.00

 

ЇГЛАВА

Храм святого Ігнатія

Masarykovo náměstí, Jihlava

Неділя: 11.30

 

КАЛЛИЦЕ

Храм святого Флоріана

Farské náměstí 80, Kaplice

1-а та 3-а неділя: 09.00

Свята 17.00

 

 

КАРВІНА

Храм святого Марка

Markova ulice, Karviná

Неділя: 08.00

Свята: своєчасно повідомлять

 

КАРЛОВІ ВАРИ

Храм святого Андрія

Ondřejská 2, Karlovy Vary

Субота:  10.00

Неділя: 10.00

Свята 18.00

 

КЛАДНО

Каплиця святого Флоріана

Floriánské náměstí, Kladno

Неділя: 11.00

Свята: своєчасно повідомлять

 

ЛІБЕРЕЦ

Храм Воздвиження Чесного Хреста

Malé náměstí, Libere

Неділя: 10.00

Свята: 10.00

 

МАРІАНСЬКЕ ЛАЗНЄ

Храм Успіня Богородиці

Goethovo náměstí, Mariánské lázně

2-а неділя місяця: 15.00

 

МЄЛНІК

Храм 14-ох святих помічників

Erbenova 2, Mělník

Неділя: 11.30

2-а неділя місяця: 15.00

Свята: своєчасно повідомлять

 

МЛАДА БОЛЕСЛАВ

Храм св. Яна Непомуцького

Železná ulice, Mladá Boleslav

Неділя: 08.30

Свята: своєчасно повідомлять

 

НАХОД

Храм святого Лаврентія

Masarykovo náměstí, Náchod

3-а неділя місяця: 16.00

 

ОЛОМОУЦ

Храм св. Анни

Václavské náměstí, Olomouc

Неділя: 09.00

Свята: 18.00

 

ОПАВА

Храм св. Івана Хрестителя

Praskova ulice, Opava

своєчасно повідомлять

 

ОСТРАВА - ГРУШОВ

Храм св. Франциска і Віктора

Divišova ulice, Ostrava

Неділя: 10.30

Свята: своєчасно повідомлять

 

ОТРОКОВІЦЕ

Храм св. Архангела Михаїла

Náměstí 3. května, Otrokovice

Неділя: 09.00

Свята: 16.00

 

ПАРДУБІЦЕ

Храм семіболесної Діви Марії

Štrossova ulice, Pardubice

Неділя: 10.00

П’ятниця – зимою 16.00, літом 18.00

Субота: 10.00

Свята: 18.00

 

ПЕЛГЖІМОВ

Каплиця семіболесної Богородиці

třída Legií 2006, Pelhřimov

Неділя: 09.30

 

ПІСЕК

Храм Воздвиження Чесного Хреста

Velké náměstí, Písek

1-а і 3-а субота місяця: 17.00

 

ПЛЗЕНЬ

Храм святого Николая

Mikulášské náměstí, Plzeň

Неділя: 09.00 українською мовою

10.30:  цекровно-словянською мовою

Середа: 18.30

1-а П’ятниця: 18.30

 Свята: своєчасно повідомлять

Каплиця св. Грознати на Плзенській єпископській резиденції (тільки від жовтня до березня)

Середа: 18.30

1-а П’ятниця: 18.30

свята: 18.30

 

ПРАГА

Кафедральний собор святого Климента

Karlova 1, 110 00 Praha 1

Неділя: 08.30 українською мовою

10.15 цекровно-слов’янською мовою

12.00 українською мовою

17.00 цекровно-слов’янською мовою

Понеділок: 17.00 цекровно-слов’янською мовою

Вівторок: 17.00 цекровно-слов’янською мовою

Середа: 17.00 українською мовою

Четвер: 17.00 цекровно-слов’янською мовою

П’ятниця: 17.00 українською мовою

Субота: 10.15 українською мовою

  17.00 Цекровно-слов’янською мовою

Храм Пресвятої Трійці

Spálená 6, Praha 1

Неділя: 09.00 цекровно-слов’янською мовою

10.30 словацькою мовою

Понеділок: 18.00 словацькою мовою

Вівторок: 18.00 цекровно-слов’янською мовою

Середа: 18.00 студенска

Четвер: 18.00 цекровно-слов’янською мовою

П’ятниця: 18.00 словацькою мовою

Субота:   18.00 цекровно-слов’янською мовою

Каплиця Косми і Дамяна

Vyšehradská 49, Praha 2

Неділя: 08.00 цекровно-слов’янською мовою

2-а неділя місяця: 11.00 білоруською мовою

Вівторок: 17.00 чеською мовою

Четвер: 17.00 чеською мовою

 

ПРОСТЄЙОВ

Каплиця Пресвятої Трійці

Kostelní ulice, Prostějov

Неділя і свята: згідно домовленості

 

ПРШЕРОВ

Храм архангела Михаїла

Horní náměstí, Přerov

Неділя: 11.00

 

РОУДНІЦЕ НАД ЛАБЕМ

Різдва Пресвятої Богородиці

Komenského ulice, Roudnice n. labem

Неділя: 18.00

 

СОКОЛОВ

Святого Якова старшого

Staré náměstí 1, Sokolov

2-а і 4-а неділя місяця: 12.30

 

 

СТРАКОНІЦЕ

Святого Вацлава

Podsrpenská ulice, Strakonice

Неділя: 08.30

 

ТАБОР - КЛОКОТИ

Успіня Богородиці

Staroklokotská 1, Tábor-klokoty

Неділя: 16.00

 

ТАХОВ

Святого Вацлава

Panenská ulice,Tachov

Неділя: 11.45

Свята: 16.30

 

ТЕПЛІЦЕ

Різдва Івана Хрестителя

Zámecké náměstí, Teplice

Своєчасно повідомлять

 

УСТІ НАД ЛАБЕМ - МОЙЖІР

Святих апостолів Симона і Юди

Hlavní ulice,Ústí nad labem - Mojžíř

Неділя: 11.00

Свята: 18.30

Перша П’ятниця місяця: 18.30

 

ФРІДЕК-МІСТЕК

Храм святого Якова

Farní náměstí, Frýdek - Místek

Неділя: 11.00

Свята 17.00

 

ХОМУТОВ

Храм святої Варвари

Lipská ulice, Chomutov

Неділя: 19.00

 

ЧЕСКЕ БУДЄЙОВІЦЕ

Каплиця смертельних болів Господніх

Kněžská ulice, České Budějovice

Свята: 19.00

Руженцьової Діви Марії

Žižkova 4/6, České Budějovice

Неділя: 11.00

 

ЧЕСКІ ДУБ

Храм Зшесття Святого Духа

Kostelní 9, Český Dub

своєчасно повідомлять

 

ЯБЛОНЕЦ НАД НІСОВ

Храм Серця Ісусового

Horní náměstí, Jablonec nad Nisou

Неділя: 14.30


Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць