- Срд, 26/04/2017 - 13:26
Муукачівська греко-католицька єпархія оприлюднила розпорядок богослужінь із адресами в Апостольському екзархаті для греко-католиків в Ческій републіці.
БРНО
Храм св. Йосифа
Josefská ulice, Brno
Неділя: 8.30 цекровно-словянською мовою
10.15 українською мовою
Середа, п’ятниця: 19.00
Свята: 19.00, або , якщо вихідний у 10.00
Каплиця св. Якова
Jakubská 126/11, 602 00 Brno
Понеділок-субота: 08.15
Середа та свята: 17.30 словацькою мовою
Храм св. Марії Магдалини
Masarykova ulice, Brno
Неділя: 10.30 цекровно-словянською мовою
ВЕЛЕГРАД
Базиліка Успіня Пресвятої Богородиці та св. Кирила і Мефодія
Velehrad
2-а неділя місяця: 15.00
ГРАДЕЦ КРАЛОВЕ
Каплиця святого Йосифа
Na Kropáčce, Hradec Králové
Неділя: 09.00
Середа: 17.00
Перша п’ятниця: 16.30
Свята: своєчасно повідомлять
ЄСЕНІК
Храм Воздвиження Чесного Хреста
Jeseník
своєчасно повідомлять
ЖІЖЕЛІЦЕ
Відвідин Пресвятої Богородиці
Žiželice
Неділя: 08.00
ЇГЛАВА
Храм святого Ігнатія
Masarykovo náměstí, Jihlava
Неділя: 11.30
КАЛЛИЦЕ
Храм святого Флоріана
Farské náměstí 80, Kaplice
1-а та 3-а неділя: 09.00
Свята 17.00
КАРВІНА
Храм святого Марка
Markova ulice, Karviná
Неділя: 08.00
Свята: своєчасно повідомлять
КАРЛОВІ ВАРИ
Храм святого Андрія
Ondřejská 2, Karlovy Vary
Субота: 10.00
Неділя: 10.00
Свята 18.00
КЛАДНО
Каплиця святого Флоріана
Floriánské náměstí, Kladno
Неділя: 11.00
Свята: своєчасно повідомлять
ЛІБЕРЕЦ
Храм Воздвиження Чесного Хреста
Malé náměstí, Libere
Неділя: 10.00
Свята: 10.00
МАРІАНСЬКЕ ЛАЗНЄ
Храм Успіня Богородиці
Goethovo náměstí, Mariánské lázně
2-а неділя місяця: 15.00
МЄЛНІК
Храм 14-ох святих помічників
Erbenova 2, Mělník
Неділя: 11.30
2-а неділя місяця: 15.00
Свята: своєчасно повідомлять
МЛАДА БОЛЕСЛАВ
Храм св. Яна Непомуцького
Železná ulice, Mladá Boleslav
Неділя: 08.30
Свята: своєчасно повідомлять
НАХОД
Храм святого Лаврентія
Masarykovo náměstí, Náchod
3-а неділя місяця: 16.00
ОЛОМОУЦ
Храм св. Анни
Václavské náměstí, Olomouc
Неділя: 09.00
Свята: 18.00
ОПАВА
Храм св. Івана Хрестителя
Praskova ulice, Opava
своєчасно повідомлять
ОСТРАВА - ГРУШОВ
Храм св. Франциска і Віктора
Divišova ulice, Ostrava
Неділя: 10.30
Свята: своєчасно повідомлять
ОТРОКОВІЦЕ
Храм св. Архангела Михаїла
Náměstí 3. května, Otrokovice
Неділя: 09.00
Свята: 16.00
ПАРДУБІЦЕ
Храм семіболесної Діви Марії
Štrossova ulice, Pardubice
Неділя: 10.00
П’ятниця – зимою 16.00, літом 18.00
Субота: 10.00
Свята: 18.00
ПЕЛГЖІМОВ
Каплиця семіболесної Богородиці
třída Legií 2006, Pelhřimov
Неділя: 09.30
ПІСЕК
Храм Воздвиження Чесного Хреста
Velké náměstí, Písek
1-а і 3-а субота місяця: 17.00
ПЛЗЕНЬ
Храм святого Николая
Mikulášské náměstí, Plzeň
Неділя: 09.00 українською мовою
10.30: цекровно-словянською мовою
Середа: 18.30
1-а П’ятниця: 18.30
Свята: своєчасно повідомлять
Каплиця св. Грознати на Плзенській єпископській резиденції (тільки від жовтня до березня)
Середа: 18.30
1-а П’ятниця: 18.30
свята: 18.30
ПРАГА
Кафедральний собор святого Климента
Karlova 1, 110 00 Praha 1
Неділя: 08.30 українською мовою
10.15 цекровно-слов’янською мовою
12.00 українською мовою
17.00 цекровно-слов’янською мовою
Понеділок: 17.00 цекровно-слов’янською мовою
Вівторок: 17.00 цекровно-слов’янською мовою
Середа: 17.00 українською мовою
Четвер: 17.00 цекровно-слов’янською мовою
П’ятниця: 17.00 українською мовою
Субота: 10.15 українською мовою
17.00 Цекровно-слов’янською мовою
Храм Пресвятої Трійці
Spálená 6, Praha 1
Неділя: 09.00 цекровно-слов’янською мовою
10.30 словацькою мовою
Понеділок: 18.00 словацькою мовою
Вівторок: 18.00 цекровно-слов’янською мовою
Середа: 18.00 студенска
Четвер: 18.00 цекровно-слов’янською мовою
П’ятниця: 18.00 словацькою мовою
Субота: 18.00 цекровно-слов’янською мовою
Каплиця Косми і Дамяна
Vyšehradská 49, Praha 2
Неділя: 08.00 цекровно-слов’янською мовою
2-а неділя місяця: 11.00 білоруською мовою
Вівторок: 17.00 чеською мовою
Четвер: 17.00 чеською мовою
ПРОСТЄЙОВ
Каплиця Пресвятої Трійці
Kostelní ulice, Prostějov
Неділя і свята: згідно домовленості
ПРШЕРОВ
Храм архангела Михаїла
Horní náměstí, Přerov
Неділя: 11.00
РОУДНІЦЕ НАД ЛАБЕМ
Різдва Пресвятої Богородиці
Komenského ulice, Roudnice n. labem
Неділя: 18.00
СОКОЛОВ
Святого Якова старшого
Staré náměstí 1, Sokolov
2-а і 4-а неділя місяця: 12.30
СТРАКОНІЦЕ
Святого Вацлава
Podsrpenská ulice, Strakonice
Неділя: 08.30
ТАБОР - КЛОКОТИ
Успіня Богородиці
Staroklokotská 1, Tábor-klokoty
Неділя: 16.00
ТАХОВ
Святого Вацлава
Panenská ulice,Tachov
Неділя: 11.45
Свята: 16.30
ТЕПЛІЦЕ
Різдва Івана Хрестителя
Zámecké náměstí, Teplice
Своєчасно повідомлять
УСТІ НАД ЛАБЕМ - МОЙЖІР
Святих апостолів Симона і Юди
Hlavní ulice,Ústí nad labem - Mojžíř
Неділя: 11.00
Свята: 18.30
Перша П’ятниця місяця: 18.30
ФРІДЕК-МІСТЕК
Храм святого Якова
Farní náměstí, Frýdek - Místek
Неділя: 11.00
Свята 17.00
ХОМУТОВ
Храм святої Варвари
Lipská ulice, Chomutov
Неділя: 19.00
ЧЕСКЕ БУДЄЙОВІЦЕ
Каплиця смертельних болів Господніх
Kněžská ulice, České Budějovice
Свята: 19.00
Руженцьової Діви Марії
Žižkova 4/6, České Budějovice
Неділя: 11.00
ЧЕСКІ ДУБ
Храм Зшесття Святого Духа
Kostelní 9, Český Dub
своєчасно повідомлять
ЯБЛОНЕЦ НАД НІСОВ
Храм Серця Ісусового
Horní náměstí, Jablonec nad Nisou
Неділя: 14.30