До Києва прибув «Вифлеємський вогонь миру»
  • Птн, 18/12/2015 - 12:22

17 грудня 2015 р., ввечері у Соборі Святої Софії в Києві, Вифлиємський вогонь Миру жителям та гостям столиці передали представники Пласту, які щорічно його поширюють в Україні та інших країнах світу. В заході взяли участь духовенство та вірні Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Архипастирського благословення пластунам уділив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Звертаючись листом до скаутської організації України «Пласт», Предстоятель зауважив, що докладено чимало зусиль цією організацією до того, щоб цей «вісник Божої надії» – вифлиємський вогонь дістався і до України, щоб своїм світлом зігріти домівки й серця всіх людей.

Блаженніший Святослав зазначив: «Світло вифлиємської зірки сповнює нас вірою та рішучістю, бо воно стало провісником народження Спасителя, який прийняв нашу людську природу і визволив нас від гріха, примиривши кожного з нас із Богом та подарувавши нам віру в безмежну Божу силу».
В листі Глава УГКЦ побажав пластунам щоб їх прихід із вифлиємським вогнем став особливою потіхою для терплячих: «Нехай ваш прихід із вифлиємським вогнем миру до тих, які сьогодні скривджені та знедолені, терплять голод, холод і зневіру, сповнить їх радістю, що вони люблені Богом і незабуті ближнім».
Представники Пласту передали вифлиємський вогонь миру, духовенству Київської архиєпархії, який вони повезли до Патріаршого собору Воскресіння Христового, щоб там передати його вірним УГКЦ. Звідти усі охочі занесуть його до своїх домівок.

Зазначимо, що захід «Вифлеємський вогонь миру» є щорічною скаутською акцією до святкування Різдва Христового. Вперше цей захід пройшов в 1988 році, а його метою є – поширення світла з місця народження Ісуса Христа.