До свята Преображення «Карітас-Київ» надав допомогу 100 людям похилого віку
  • Чтв, 22/08/2019 - 11:34

У свято Преображення 100 самотніх людей літнього віку відвідали працівники та волонтери БФ «Карітас-Київ». Кожен зміг поспілкуватися, а також усі отримали мед і продукти харчування.

Така можливість виникла завдяки благодійникам. Так, було закуплено потрібну кількість меду та продуктів для 100 підопічних "Домашньої опіки"», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».

Допомога й підтримка людей похилого віку – один із головних напрямів діяльності БФ «Карітас-Київ». Фонд уже багато років допомагає самотнім людям, інвалідам, пенсіонерам, які не можуть пересуватися і через це змушені постійно перебувати вдома, або ж тим, чиє пересування вкрай ускладнене. Зокрема, на сьогодні під опікою перебуває понад 100 осіб. Ця опіка передбачає надання соціальної, медичної та матеріальної допомоги, зокрема медичними препаратами, засобами гігієни, пелюшками та підгузками, постійною опікою патронажних сестер, а ще продуктовими наборами.

«Медсестри регулярно відвідують і надають кваліфіковану медичну допомогу старшим самотнім людям у межех саме проєкту "Домашня опіка". Однак ця праця не обмежується лише цим. Надаються консультації з догляну за старшими людьми, психологічна та юридичні консультації, працівники допомагають у прибиранні, приготуванні їжі тощо», – розповідає медичний працівник «Домашньої опіки» Марія.

Також Карітас надає у тимчасове користування реабілітаційне обладнання: протипролежневі матраци і подушки, подушки для підтримки шиї, туалетні крісла, інвалідні візки, ходунці двоколісні складні, палиці чотирьохопорні тощо. Для людей, які постійно потребують цих речей, – їх передають у постійне користування.

Окрім цього, Карітас у міру можливості та жертовності людей допомагає іншим людям похилого віку, пансіонатам, ветеранам та людям з інвалідністю.

«Свято Преображення стало для людей похилого віку відкриттям щедрості інших. Ці продукти та мед – вияв увагита любові, за що вони щиро вдячні. Від себе особисто та усіх цих людей висловлюю щиру подяку всім, хто долучився до організації їхнього свята. Водночас запрошую всіх охочих долучитися до добрих справ для стареньких людей», – підсумовує о. Роман, директор БФ «Карітас-Київ»

Пресслужба БФ «Карітас-Київ»