До Унева проведуть міжнародну прощу
  • Втр, 06/05/2014 - 13:31

16-18 травня з нагоди свята Унівської чудотворної ікони Богородиці в рамках Єдиного молодіжного простору відбудеться ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща «Львів - Унів». Організатори прощі запрошують молодь та всіх охочих в мандрівку в пошуках Божої любові, оскільки тема прощі – «Перебувайте в моїй любові».

В умовах житейської бурі, що лютує в Україні, проща має допомогти всім нам зберегти людську гідність, примножити віру в Бога, надію на визволення від зла та любов до ближнього.

Цього року проща розпочнеться Божественною Літургією о 7.00 в храмі Архистратига Михаїла, що на вул. Винниченка у Львові. Одразу після Служби всі учасники записуються до груп і формують колону. Початок руху прощі о 8:30. Дорога пролягатиме через м. Львів, с. Підбірці, с. Миклашів, с. Нижня Білка, с. Заставне, м. Глиняни, с. Якторів, с. Унів.

У святу обитель паломники прибудуть 17 травня ввечері. Тоді ж відбудуться нічні чування, які триватимуть до ранку: молитви, сповідь, благословення чудотворною іконою, похід зі свічками на Чернечу гору. У неділю, 18 травня, проща закінчиться Архиєрейською Літургією та повним відпустом.  Колону супроводжуватиме медичний персонал, МВС та велогрупа.

Для тих прочан, які не зможуть бути в п’ятницю, та все ж мають велике бажання приєднатися до прощі, будуть автобуси, які виїжджатимуть зі Львова в суботу та неділю. Контактний телефон: 097 47 32 782 – Тарас.

На прощу необхідно взяти намет, спальник, каремат (килимок), дощовик, змінне взуття, теплий одяг. У рюкзак бажано покласти також Святе Письмо, вервицю, ліхтарик, панамку, необхідні медикаменти, ложку, миску і горнятко. Важкі речі буде везти автомобіль.

Благодійний внесок 30 грн. Є можливість повернутися з Унева до Львова автобусом, квиток якого коштує 25 грн.

Контактні телефони: 067 94 40 250 – Віра (реєстрація); 097 18 66 084 – Богдан.

Організатори прощі: братія Свято-Успенської Унівської Лаври, ЛО ТУСК «Обнова», ГО «УМХ», Комісія у справах молоді УГКЦ, Молодіжна комісія ЛА, Комісія мирян ЛА; молодіжні спільноти: «Добрий Пастир», «Діти світла», «Юрська молодь»; Львівська духовна семінарія Святого Духа, САД, Аніматори ВІО, молодіжний сайт «ДивенСвіт», ХРАМ, ГСПО «Тризуб ім. С. Бандери», Мальтійська служба, Фонд «Разом для молоді» за сприянням Управління внутрішньої політики ЛМР.

Джерело: http://news.ugcc.org.ua


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць