Доброчинці Східних Церков молилися за мир в Україні
  • Втр, 24/06/2014 - 16:16

«Нагода служити цю Літургію в базиліці святого Петра, незадовго до літургійного празника святого Апостола, будучи близько біля його гробу, як також – двох Папів, які були великими приятелями християнського Сходу, може заохотити нас до оновлення особистого життя та спільного зобов’язання», – зазначив кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації Східних Церков, на початку проповіді, яку він виголосив у вівторок, 24 червня 2014 р., в базиліці святого Петра у Ватикані. Як ми вже повідомляли, у Ватикані триває 87-ма Асамблея Ради організацій, які допомагають східним католицьким Церквам (РОАКО). З цієї нагоди Префект Конгрегації очолив на гробі святого Івана Павла ІІ Святу Месу в наміреннях жертводавців. З ним співслужили, разом з іншими учасниками асамблеї, Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, та Апостольський Нунцій в Україні, архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон.

Згадуючи про нещодавню канонізацію Римських Єпископів Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ, кардинал Сандрі зазначив, що сьогоднішні намірення були також близькими згаданим Папам, зокрема, молитва за мир у Сирії, Іраку, на всьому Близькому Сході та в Україні. «Просімо у милосердного Отця упокоєння для численних жертв існуючих конфліктів та розради для тих, які оплакують втрати».

Під час «Молитви вірних» італійською мовою прозвучало наступне намірення: «За всіх вірних східних католицьких Церков, на батьківщині та діаспорі. Особливо за греко-католицькі Церкви в Румунії та Україні». За жертви насильства і воєн та за мир у Сирії, Іраку й Україні прозвучало прохання німецькою мовою.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць