Допомога Папи для єменських біженців на острові Чеджу
  • Пон, 30/07/2018 - 14:26

Апостольський Нунцій в Південній Кореї архиєпископ Альфред Шуереб передав грошову пожертву від Папи Франциска для допомоги єменським біженцям, які вже кілька тижнів живуть на острові Чеджу. Мова йде про 10 тисяч євро, які Святіший Отець захотів передати місцевому єпископові Пітеру Канг Ю-ілу для потреб людей, які отримують допомогу в його дієцезії.

Візит Апостольського Нунція на Чеджу

Апостольський Нунцій відвідав Чеджу з метою висловити солідарність Глави Католицької Церкви з ієрархом, який постійно підтримує прибулих біженців, закликаючи вірних виявляти толерантність та милосердну любов у досконалій гармонії з навчанням Папи Франциска, який пропонує 4 дієслова, як відповісти на міграційне явище: прийняти, захистити, підтримати та інтегрувати. Під час візиту він також відслужив Святу Месу в катедрі, передавши вірним вітання та благословення від Святішого Отця.

Архиєпископ Шуереб зустрівся із 527 єменським біженцями, що залишили батьківщину через те, що там не припинається напруження та конфлікти. Вони прибули до Південної Кореї, скориставшись із програми, яка надає можливість іноземцям протягом трьох місяців перебувати на острові без візи. Їхній несподіваний приїзд, однак, викликав велику стурбованість, зокрема, й економічного характеру, серед місцевих мешканців, спричинившись до протестів.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць