Другий день перебування Папи Франциска в Кореї. Літургія в Теджоні
  • Птн, 15/08/2014 - 13:13

П’ятниця 15 серпня 2014 року – це другий день апостольської подорожі Папи Франциска до Кореї. За григоріянським календарем цього дня Церква відзначає урочистість Внебовзяття (Успіння) Пречистої Діви Марії, а у Кореї – це також і державне свято Визволення Корейської Республіки.
До Теджону, місця проведення 6-го Дня Азійської Молоді, віддаленого 150 кілометрів на південь від столиці Сеулу, Святіший Отець прибув швидкісним поїздом, щоб на стадіоні, де 2002 року відбувався чемпіонат світу з футболу, очолити Божественну Літургію з нагоди урочистості Внебовзяття Пречистої Діви Марії.
Понад 50 тисяч вірних зустріли Вселенського Архиєрея овацією та несподіваним скандуванням італійської мовою: «Viva il Papa!» – «Нехай живе Папа!»
На богослуженні були присутні ті, що залишились живими та родини жертв аварії пасажирського парому «Севол», який 16 квітня цього року затонув біля південно-західного узбережжя Південної Кореї. Загинуло майже 300 пасажирів. Деяких з родичів жертв цієї катастрофи Папа особисто привітав та поблагословив. Батько одного з юнаків, що трагічно загинув на паромі, щоб побачити Папу, відбув піше паломництво, подолавши приблизно 900 кілометрів та несучи хрест. Він ще не був християнином і попросив у Папи охристити його. У суботу Святіший Отець уділить йому Святу Тайну Хрищення в Апостольській Нунціатурі.
Літургія була відслужена латинською мовою з читанням і співом корейською.