Духовний вечір в смт. Богородчанах
  • Птн, 14/06/2013 - 20:25

Жінки Мироносиці … Хто вони? Грішниці, які стали святими? Матері, дружини, дочки, сестри,  які залишили сім'ї, щоб іти за Ісусом? Жінки, які шукали краси, мудрості, рятунку, розуміння і справжньої духовної наснаги і, врешті,  знайшли це все біля стіп Месії Ісуса.

Хто вони? Про них ми дізнаємося зі сторінок Святого Письма, і достеменно можемо сказати одне: їхня велич полягала в єдиному – віданній вірності Христові, яка породила відвагу і мужність у слідуванні за Ним, навіть у найбільш прикрих і складних обставинах життя.

Цій важливій і актуальній тематиці був присвячений духовний вечір, який проходив 9 червня в монастирі Сестер Мироносиць, що в Богородчанах. Цей захід підготовили сестри спільно з молодіжною спільнотою бл. Григорія Хомишина .  Під час якого учасники і слухачі  могли поринути в роздуми над постатями біблійних мироносиць, а також застановитися над значенням,  і роллю жіноцтва в сучасному світі. Атмосферу духовної ніжності і краси підсилював мелодійний спів молодіжного хору ім. отця Івана Галавая, у виконані якого прозвучав десяток пісень на релігійну, а, зокрема,  воскресну тематику.

Гостем духовного вечора був о. Микола Гаврилюк Місійного Товариства Святого Апостола Андрія, який у своїй проповіді звернув увагу людей на становище жінки в Старому Заповіті, на постать Богородиці і на особистому  відношенні Ісуса до жінок, на прикладі зцілення скорченої жінки.   

Роздуми, які насправді випливали з глибин  юних сердець не залишили байдужими нікого, кожний повернувся додому з духовним зерном в своєму серці, який у відповідний момент проросте і дасть плід. А так як найбільш значна частина присутніх присутніх належала до жіноцтва, то всі отримали завдання наслідувати жінок мироносиць, нести світові вістку про Воскреслого Христа.

Учасниця духовного вечора.
Смт. Богородчани


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць