Джихадисти знищують сліди християнства
  • Нед, 14/09/2014 - 23:18

Ісламізація Іраку на територіях, які зайняли джихадисти, перейшла до наступної фази. Після вигнання християн, вони наказали змінити назви шкіл, які походять з християнства, на назви, пов’язані з «баталіями Ісламської держави».

Джихадисти також наказали відмінити у всіх школах Мосулу і на контрольованій ними Ніневійській рівнині уроки сирійської мови. Усе це має на меті стерти з системи освіти будь-яке посилання на релігійний чи культурний плюралізм, який впродовж віків був характерний для цього краю. На думку керівників Ісламської держави, школи тепер мають стати центрами джихадистської пропаганди.

В лютому цього року іракське міністерство освіти запровадило нову програму навчання сирійської мови і християнської релігії у 152-ох школах провінції Багдаду, Ніневії і Кіркуку. Метою цього пілотного проекту мало бути збереження і передання новим поколінням рідної мови місцевих християнських спільнот, кількість яких значно зменшилась за останні роки в результаті різкої еміграції. 152 школи було вибрано на територіях, де проживало найбільше охрещених. За даними міністерства, їх відвідувало близько 20 тисяч учнів.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць