Дзвони французьких церков одночасно зазвучать на знак солідарності з християнами Близького Сходу
  • Втр, 11/08/2015 - 22:05

Єпископ Женеви, Фрібура і Лозани Шарль Мореро закликав усі церкви своєї єпархії приєднатися до акції, яка пройде у Франції 15 серпня.

У цей день опівдні дзвони багатьох церков Франції задзвонять на знак солідарності з християнами Близького Сходу.

«В день Успіння Пресвятої Богородиці, 15 серпня ми хочемо віддати наших братів - християн на Близькому Сході під опіку Діви Марії», наводить слова швейцарського єпископа theorthodoxchurch.info.

Парафіяни по всій Франції зберуться в цей день на спільну молитву за християн Близького Сходу, котрі є переслідуваними і терплять муки. Чи приєднаються інші швейцарські єпархії до цієї акції, поки невідомо.

Архиєпископ Авиньонский Жан П'єр Каттено зазначив, що саме день 15 серпня обраний ще й тому, що Діва Марія особливо шанована серед християн на Близькому Сході.

У п'ятницю стало відомо про чергове масове викрадення християн в Сирії.

Як повідомляє BBC, бойовики Ісламської держави, ймовірно, викрали майже 200 сирійських християн, більшість викрадених - жінки, діти і старі. За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, християни були викрадені в селах, розташованих поруч з містом Тал Тамр. Раніше ця територія контролювалася курдами. Кілька людей зуміли врятуватися, вони знайшли укриття в сусідньому місті Хасеке, який є підконтрольний курдам.