Екзарх Одеський УГКЦ з душпастирським візитом відвідав Кіровоградщину
  • Срд, 22/10/2014 - 11:03

19-20 жовтня Владика Михаїл (Бубній), Екзарх Одеський УГКЦ вперше здійснив душпастирський візит на Кіровоградшину. В перший день свого візиту, в неділю, 19 жовтня Владика Михаїл відвідав парафію Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кіровограда.

Вірні парафії разом зі своїм душпастирем о. Іваном Третяком радо зустріли свого нового Архиєрея хлібом-сіллю і словом привітання, діточки гарними - віршиками і квітами. Владика в місцевій капличці очолив Архиєрейську Божественну Літургію, в часі якої виголосив проповідь, заохочуючи вірних прощати своїм ворогам, молитися за кривдників і любити Бога у його святій Церкві  та бути добрими синами і доньками люблячого Бога.

Після Літургії парафіяни мали гарну нагоду через особисте спілкування ближче пізнати свого нового пастиря. Відтак Владика Михаїл ознайомився з будівництвом великого храму, який споруджує парафія. «Владика Михаїл своєю поставою, словом, відкритістю, усмішкою і добротою справив на вірних дуже сильне позитивне враження. Люди розходилися з великим піднесенням дякуючи Богові, що послав нам такого Архиєрея. Преосвященний  Владика висловив бажання якнайкраще сприяти розвитку парафії і будівництву нашого храму. Ми дуже чекали на його приїзд до нас і щиро вдячні Богові, що він відбувся. Надіємося, що Владика, як наш пастир, буде часто в нашій парафії та інших парафіях на Кіровоградщині » - сказав о. Іван Третяк, адміністратор парафії.

Ввечері, після Вечірні,  владика відвідав сестер монахинь Згромадження Непорочного Серця Матері Божої Фатімської в помешканні, що орендує парафія для їх прожиття.  

Наступного дня, 20 жовтня, Владика відвідав Парафію Успіння Пресвятої Богородиці м. Знамянки, де ознайомився з історією розвитку парафії, оглянув земельну ділянку і будівництво храму. Опісля Владику Михаїла гостив у своєму домі о. Іван Проць зі своєю родиною.

По обіді архиєрей відбув до Одеси.

Прес-служба парафії Різдва Святого Івана Хрестителя


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць