Фатіма: повний відпуст з нагоди ювілею об’явлень
  • Срд, 11/01/2017 - 11:00

Наприкінці листопада 2016 року розпочався ювілей 100‑річчя марійних об’явлень у Фатімі. Ті, хто відвідає в цьому ювілейному році славнозвісний португальський санктуарій, отримає повний відпуст.

Як було оголошено в обіжнику дієцезії Леїрія-Фатіма, Папа Франциск уділив відпуст, який можна буде отримати за кількох умов у санктуарії Матері Божої Розарію до 26 листопада 2017 р.

«Сакраментальна сповідь, Причастя і молитва в намірах Святішого Отця — такі умови, необхідні для отримання повного відпусту для паломників до Фатіми у цей ювілейний рік. Паломники також повинні побожно взяти участь в одній з молитов на честь Пресвятої Діви Марії в санктуарії, помолитися «Отче наш» і Символ віри, та звернутися до Матері Божої Фатімської», — повідомила португальська дієцезія.

Ті, хто не зможе приїхати в ювілейний рік до португальської святині, також зможуть отримати повний відпуст, відвідуючи образ Матері Божої Фатімської в церкві, каплиці або в іншому місці 13‑го дня кожного місяця в період із травня по жовтень 2017 року.

Дієцезія Леїрія-Фатіма оголосила про те, що повний відпуст також зможуть отримати літні, хворі або люди, які з «іншої серйозної причини» не зможуть відвідати місця, присвячені Матері Божій Фатімській, і які «шкодуватимуть за всі скоєні гріхи».

Головною подією ювілейного року в Фатімі буде візит Папи Франциска до цієї португальської місцевості. Він має відбутися 12‑13 травня ц.р.


Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць