П'ятнадцятирічний пакистанець як приклад боротьби з екстремізмом
  • Нед, 12/01/2014 - 20:08

Світ облетіла новина про п'ятнадцятирічного пакистанця, який загинув, намагаючись зупинити терориста-смертника, що хотів підірвати вибуховий пристрій на території його школи.

Айтзаз Хасан врятував життя двох тисяч учнів. Його називають мучеником і гордістю Пакистану. Його смерть викликала широке обговорення про збільшення використання дітей як терористів-смертників. «Винна в цьому, зокрема, пропаганда екстремізму та релігійної ворожнечі в школах», – говорить Пол Бхатті, брата якого, католика Шабхаза Бхатті, вбили за те, що він захищав несправедливо засуджену до страти християнку.

«Я хотів би нагадати, що в Пакистані існують деякі релігійні школи, які дозволяють формувати такого типу терористів-смертників. Героїчний вчинок хлопчика показує, що він засудив цей спосіб освіти, який руйнує країну. Хасан є прикладом боротьби з екстремізмом. Звичайно, учні, які були ціллю нападу смертника і які живуть тільки тому, що підліток зупинив екстреміста, тепер по-іншому сприйматимуть те, що відбувається в Пакистані».

За матеріалами: pl.radiovaticana.va