Глава УГКЦ бере участь у Пленарному засіданні Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE)
  • Птн, 03/10/2014 - 19:52

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ у Римі, бере участь у щорічному Пленарному засіданні Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE).

Пригадуємо, що 2-4 жовтня, Голови католицьких єпископатів Європи, члени ССEE, дискутуватимуть на тему «Сім'я і майбутнє Європи». Обрання даної теми зумовлене тим, що за кілька днів у Римі розпочинається Синод Католицької Церкви присвячений сім'ї.

Отці пленарного засідання говоритимуть про роль яку сучасне суспільство відводить для інституту сім'ї, про кризи та про виклики перед якими дане суспільство його ставить. Однак головним є питання як Церква повинна реагувати на проблеми з якими зустрічається сучасна християнська сім'я і які систематичні кроки вона повинна робити щоб їх подолати.

В рамках цьогорічного Пленарного засідання, 3 жовтня, вперше відбулася зустріч членів ССЕЕ зі Святішим Отцем Франциском, на якій наслідник Апостола Петра привітав усіх учасників і закликав відважно проповідувати Христа, бо лише Він може розв'язати проблеми з якими зустрічається людина в сучасному світі.

Завершиться робота Пленарного засідання 4 жовтня.

Повідомив Іван Дулиба (Рим)


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць