Глава УГКЦ: «Ми повинні виконати прохання Фатімської Богородиці – молитися за навернення Росії»
  • Пон, 24/04/2017 - 13:25

Цього року, 13 травня, Вселенська Церква буде відзначати сторіччя Фатімських об’явлень. Святіший Отець Папа Франциск цього дня прибуде до Фатіми. Відомо, що ці Фатімські об’явлення закликають, зокрема Україну, молитися за навернення Росії. Таким було благання Богородиці, щоби Росія не поширила свої помилки і свою біду на увесь світ.

Про це 23 квітня сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав наприкінці Архиєрейської Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

Він пригадав, як кілька років тому, ще перед війною, в Донецьку народилася ікона Фатімської Богородиці: «Тоді наші вірні в Донецьку і наше духовенство ще не знали, яке страждання й біду принесе оця небезпека зі Сходу для них. Але там народилася ця ікона, яка тепер подорожує різними частинами України та земної кулі».

Тоді Глава Церкви освятив копію Донецької ікони Фатімської Богородиці, яку приготувала парафія Покрови Пресвятої Богородиці з Вінниці. «У той час, коли кілька місяців тому увесь єпископат УГКЦ в Фатімі посвятив Україну Непорочному Серцю Марії, тут, в нашому соборі, ми прагнемо її освятити, аби просити Богородицю опікуватися Україною, дарувати нам мир», – сказав Блаженніший Святослав.

«Усі ми повинні виконати прохання Богородиці – ми повинні молитися за навернення Росії, молитися за навернення грішників, за тих, що нас вбивають, жертвувати за їх навернення, за перемогу над злом наші страждання, наші невигоди, наш біль і молитви. Нехай ця ікона подорожує, щоби в цей рік наша Церква виконала те, що обіцяла Богородиці, подібно як ті пастушки, які ось будуть винесені на престол святих Вселенської Церкви», – закликав Предстоятель УГКЦ.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць