Глава УГКЦ розпочав свій візит до згромадження оріоністів в Італії
  • Втр, 16/05/2017 - 11:01

15 травня розпочався візит Блаженнішого Святослава до згромадження отців оріоністів в м. Тортона (Північ Італії) з нагоди святкування 15-річчя їхнього служіння в Україні.

У перший день свого візиту Глава УГКЦ відвідав cанктуарій Madonna della Guardia, де знаходяться мощі дона Оріоне, засновника згромадження. У храмі Блаженнішого Святослава зустрів настоятель санктуарію та чисельна місцева громада. Архиєрей поклонився мощам св. Оріоне та помолився у стіп Богородиці, покровительки санктуарію.

О 18:00 у катедральному соборі м. Тортона Блаженніший Святослав взяв участь у богослужінні з нагоди празника Святого Хреста. На початку богослужіння місцевий єпископ Вітторіо Вйола привітав Главу УГКЦ та подякував за візит «в одну з найантичніших єпархії Італії». «Церква, котру ви представляєте, – наголосив єпископ Вітторіо, – є свідченням вселенськості та багатства традицій усієї Католицької Церкви».

Звертаючись до присутніх на богослужінні, Предстоятель УГКЦ подякував вірним Тортонської єпархії за молитви та солідарність з українським народом, котрий впродовж останніх трьох років «є жертвою агресії сусідньої країни та терпить неймовірні хресні рани війни у нашій країні». Він також подякував італійцям за їхню гостинність до українських мігрантів і звернувся з проханням продовжувати молитися за Україну.

Додамо, що впродовж 15 років отці оріоністи здійснюють своє служіння у Львові, зокрема займаються молоддю і особами з особливими потребами. Їхня спільнота знаходиться в тридцяти країнах світу. У Львові оріоністи мають храм святого Луїджі Оріоне і духовний центр, де провадять активну працю з дітьми та реалізовують багато проектів соціального служіння.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць