Глава УГКЦ та очільник єпископату РКЦ в Україні зустріли посланця Папи
  • Срд, 09/03/2022 - 14:28

Розпочався візит до України кардинала Конрада Краєвсього, спеціального посланця Папи Франциска, що разом з кардиналом Майклом Черні повинен засвідчити близькість Святішого Отця та всієї Церкви з українським народом.

У вівторок, 8 березня, в Україну з особливою місією від Святішого Отця прибув кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині. Як оголосив Папа Франциск під час недільної зустрічі з прочанами, він відрядив до України двох кардиналів з особливим дорученням засвідчити його та всієї Церкви близькість з українським народом в період страждань, породжених війною.

Як повідомляє Департамент Інформації УГКЦ, у Львові папського посланця зустріли Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та митрополит Львівський РКЦ в Україні архиєпископ Мечислав Мокшицький, в.о. Голови Конференції римо-католицьких єпископів України. Кардинал Краєвський розповів, що бажає відвідати в Україні центри соціального служіння та зустрітися з біженцями й усіма тими, хто є жертвами війни Росії проти України.

Під час зустрічі кардинал Краєвський, Блаженніший Святослав і архиєпископ Мечислав мали змогу безпосередньо поспілкуватися з Папою Франциском. Папський легат розповів Святішому Отцеві про перші враження від візиту, зокрема про те, що побачив на території Польщі. Папі було також повідомлено програму візиту його посланця в Україну, яку попередньо обговорили учасники зустрічі.

Важливо зауважити, що візит папського легата в Україну не має запланованої дати завершення. Святіший Отець доручив йому бути в Україні стільки, скільки буде потрібно, щоб забезпечити від імені Апостольської Столиці супровід українського народу в цих драматичних моментах його історії.

Детальної програми перебування кардинала Конрада Краєвського в Україні ще не опубліковано, однак відомо, що в четвер, 10 березня, він відвідає центри соціального служіння УГКЦ і візьме участь у спільній молитві з представниками Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій.

До Угорщини вже прибув кардинал Майкл Черні, в.о. Префекта Дикастерії служіння цілісному розвиткові людини, який має схоже доручення від Папи й також прямує до України.


Паломництво Святими місцями