Голова ПМВ зустрівся з ординарієм для католиків візантійського обряду в Росії
  • Втр, 06/06/2017 - 21:51

Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян провів робочу зустріч у Києві з ординарієм для католиків візантійського обряду в Росії владикою Йосифом Вертом. 

Єпископи обговорили організацію Форуму мігрантів, який ПМВ проведе у Караганді 10-15 жовтня з нагоди відзначення 70-тих роковин депортації українців до Казахстану.

Також сторони говорили про ситуацію з душпастирством українців греко-католиків на території Росії.

Владика Йосиф Верт прибув до Києва, щоб взяти участь у похороні Блаженнішого Любомира Гузара.

Нагадаємо, 11-12 жовтня у Караганді триватиме власне Форум мігрантів, покликаний консолідувати громадське життя українців в країнах Східної Європи, Близького Сходу та Азії та сприяти оживленню життя Церкви та громадських організацій.

У рамках Форуму 10 жовтня у Караганді розпочнеться духовно-формаційний семінар для священиків, монашества катехитів та мирян церковних спільнот УГКЦ в Східній Європі, Близького Сходу та Азії. На семінарі обговорюватимуть нові методи Євангелізації та катехитичної праці з молоддю та дорослими на парафіях в умовах української діаспори ти нової міграції.

13 жовтня у Караганді розпочнеться Міжнародна наукова конференція на тему: «Українці в Казахстані після Другої Світової війни: історія, культура, духовність».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць