Голови єпископатів Європи відвідають Святу Землю
  • Пон, 17/08/2015 - 18:47

Вперше в історії пленарна асамблея Ради Єпископських Конференцій Європи (РЄКЄ) пройде в Святій Землі.

Зустріч відбудеться 11-16 вересня 2015. "Вибравши Святу Землю місцем проведення майбутньої зустрічі голови Єпископських Конференцій Європи хочуть зробити паломництво до коріння Європи та європейської культури", - наголошується в спеціальному повідомленні.

Перебуваючи на батьківщині Ісуса, єпископи будуть обговорювати виклики, що стоять перед окремими Церквами в Європі. Разом з ними у зустрічі візьме участь кардинал Марк Уелле, префект Конгрегації у справах єпископів.

12 вересня учасники зустрічі візьмуть участь у молитовному чуванні за сім'ї, яке пройде в Назареті. Потім вони відправляться до Вифлеєму, щоб відвідати благодійні церковні структури, школу для дітей з обмеженими фізичними і психічними можливостями, а також центр допомоги вдовам. У рідному місті Ісуса Христа ієрархи зустрінуться з місцевими єпископами та представниками інших християнських конфесій.

Готується зустріч з ізраїльськими і палестинськими політичними представниками. Останнім пунктом пленарної асамблеї стане Євхаристія в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.

До складу Ради Єпископських Конференцій Європи входять керівники 33 європейських єпископатів, а також архієпископи Люксембургу, Князівства Монако, Маронітський архиєпископ Кіпру, єпископ Кишинева, Мукачівської єпархії та Апостольський Адміністратор Естонії.