Греко-католик з Мінська поступив на новіціят редемптористів
  • Втр, 25/08/2015 - 19:28

Ще один білорус, Олег Зубаревич з греко-католицької парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Мінську, почав в монастирі в Україні духовну підготовку для вступу в Конгрегацію Найсвятішого Ізбавителя. Повідомляє інтернет-ресурс "catholic.by".

19 серпня в монастирі св. Герарда в старовинному марійському центрі Кохавино, що в м. Гніздичів Львівськ області, греко-католик з Білорусі Олег Зубаревич разом із ще трьома братами з України прийняв облечини (урочисто отримав чернечий одяг) і розпочав рік новіціяту у Львівській провінції редемптористів. Одночасно з ними двоє братів завершили новіціат і склали перші обіти.

Ці урочистості на свято Преображення Господнього за юліанським календарем очолив протоігумен Львівської провінції редемптористів о. Андрій Рак, разом з яким співслужив білоруський редемпторист о. Зміцер Чарнель.

Новіціат є канонічним часом підготовки юнаків, під час якого відбувається знайомство з духовністю і місією монашої общини. Брат Олег став уже четвертим редемптористом візантійського обряду з Білорусі, двоє з них - священики.