Християн Святої Землі об’єднають екуменічні молитви перед візитом Папи Римського
  • Пон, 05/05/2014 - 17:17

Християни Єрусалима спільно молитимуться від 14 до 22 травня у різних храмах міста. Дев’ятиденні молитви мають стати духовною підтримкою очікуваного візиту Папи Франциска до Святої Землі.

Перший день, 14 травня, буде часом посту та особистої адорації Хреста на Голготі у православній частині базиліки Святого Гробу Господнього. Наступні дні християни будуть спільно «молитися за християнську спільноту і єдність».

Екуменічні молитви (серед яких і Хресна дорога, і Вервиця, і вечірні) відбудуться в ефіопському, вірменсько-католицькому, лютеранському, коптському, сирійському, сирійсько-католицькому, англіканському, греко-католицькому та римо-католицькому храмах. Згодом, 16 та 19 травня, християн просять відвідати членів сім'ї і друзів, які хворі чи нужденні.

Нагадаємо, апостольська подорож Папи Франциска до Святої Землі відбудеться 25–26 травня. Святіший Отець матиме приватну зустріч з Константинопольським Патріархом, екуменічну зустріч в базиліці Гробу Господнього, приурочену 50-річчю першої зустрічі Папи Римського та Константинопольського Патріарха, зустрінеться з Великим Муфтієм Єрусалиму, а також президентом та прем’єр-міністром цієї країни.

За матеріалами wiara.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць