Християнське свідчення двох відомих акторів за 2 дні набрало понад 4 млн. переглядів
  • Чтв, 27/04/2023 - 11:07

Кількасекундний ролик, в якому двоє відомих акторів – Марк Волберг та Маріо Лопес – роблять знак хреста, за два дні набрав понад 4 млн. переглядів в Інстаграмі.

На відео, яке Марк Волберг розмістив у своєму профілі Інстаграм, два відомих голлівудських актори вітаються на фоні хреста. Волберг називає Лопеса «Братом в Христі і братом у житті», а потім вони двоє чинять знак хреста і бажають глядачам благословення.

«Йдемо до церкви, щоб тривати на молитві», - каже Марк.

«Завжди! Треба тренувати свої духовні м’язи», - відповідає Лопес. Після цього вони обоє кажуть: «З Богом!» і виходять з кадру.

За кілька днів після публікації ролик отримав понад 4 млн. переглядів, понад 400 тисяч вподобань, більше 4 тисячі коментарів і понад 14 тисяч поширень.

Це вже не вперше цих двоє акторів публічно висловлюють свою віру. Марк Волберг неодноразово з’являвся на публіці із хрестом на чолі після участі в Літургії Попільної Середи та неодноразово заявляв про свою католицьку віру.

Маріо Лопес також публічно декларує свою віру. Зокрема нещодавно він з гордістю поділився світлиною з Першого Причастя свого сина Домініка, пише Aleteia.org.