Християнські школи Ізраїлю: надія на вихід з кризи
  • Птн, 28/08/2015 - 17:29

Генеральний секретаріат християнських шкіл в Ізраїлі назвав «позитивним кроком» зустріч з президентом країни Реувеном Рівліном, під час якої обговорювалася криза, що торкнулася місцевих християнських шкіл. Відповідно до рішення антикризового координаційного комітету, «потрібні подальші переговори», і, отже, «школи не будуть остаточно закриті до подальшого повідомлення». Заява про припинення діяльності шкіл підтверджується в прес-релізі Секретаріату, опублікованому в засобах масової інформації Латинського Патріархату Єрусалиму.

У цьому ж документі вказані деякі подробиці зустрічі з президентом, яка відбулася в понеділок 24 серпня в Єрусалимі, у тому числі переговорів на тему християнських шкіл. У них брав участь Патріарший вікарій ізраїльського Латинського Патріархату єпископ Джачінто-Булос Маркуццо. У заяві наголошується, що на відкритті зустрічі президент Рівлін позитивно відгукнувся про роль християнських шкіл в Ізраїлі, підкреслюючи цінність виняткового педагогічного досвіду в їх багаторічному служінні підростаючим поколінням.

Зі свого боку міністр освіти Нафталі Беннетт підтвердив підтримку християнських шкіл в країні і готовність домогтися рішення бюджетної кризи, з якою вони стикаються. У зв'язку з цим християнські школи підготують технічний звіт з фінансових аспектів своєї освітньої діяльності.