Хто в РПЦ МП заробляє на абортах, контрацепції і препаратах для посилення потенції?
  • Нед, 15/09/2013 - 15:59

13 вересня "Портал- Кредо" опублікував статтю про те, що в аптеці "Софріно" в Москві продаються абортивні препарати і зокрема, препарат "Постинор".

 "Ми змушені з великим жалем визнати, що повідомлення "Порталу - Кредо" абсолютно правдиво описувало стан справ в аптеках "Софріно" на початок вересня цього року.

Після отримання інформації про продаж в "Софріно" препаратів, несумісних з православним моральним вченням, активісти з боротьби проти абортів "Воїни Життя" провели власне розслідування в Москві та Петербурзі. При цьому з'ясувалося, що у всіх аптеках "Софріно" продаються не тільки абортивні препарати, але і препарати для посилення чоловічої потенції в комплектах з протизаплідними засобами бар'єрної дії. На упаковках деяких препаратів не тільки рекламувався гріх, але навіть була зображена демонічна символіка.

У ході розслідування були зроблені відеозаписи і контрольні покупки подібних препаратів з отриманням консультацій про використання даних препаратів.

Матеріали даного розслідування були передані керівництву відділу Московського Патріархату щодо взаємодії Церкви і суспільства. Наступного ж дня керівник відділу по взаємодії Церкви і суспільства повідомив нам особистим листом, що з наступного дня продаж даних препаратів в аптеках "Софріно" буде припинено і що керівництво Московського Патріархату не знало нічого про такі особливості асортименту препаратів. Дане розпорядження керівництва Московського патріархату послідувало 5 вересня. Контрольна перевірка "Воїнів Життя" показала, що в Москві дане розпорядження керівництва Московського патріархату було виконано і відтепер продаж таких препаратів не здійснюється. Проте в Санкт-Петербурзі в аптеці "Софріно" це розпорядження не було виконано і продаж абортивних препаратів станом на 11 вересня тривав. Можливо, що велике свято 300-річчя Олександро-Невської Лаври аптека "Софріно" відзначила продовженням продажу абортивних препаратів. Сама аптека "Софріно" в Петербурзі знаходиться навпроти Олександро-Невської Лаври.

Розслідування "Воїнів Життя" показало, що закупівля в аптеки даних препаратів здійснювалася світськими менеджерами по закупівлях за загальними списками асортименту ліків, звичайних для будь-яких аптек без поправок на моральне вчення Православної Церкви. Менеджери по закупівлях і продавці не були проінструктовані про обмеження, що накладаються Церквою на організації та комерційні підприємства, які взаємодіють з РПЦ.

Ця величезна спокуса повиннна навчити всіх нас уважно ставитися до моральних засад Православ'я не лише в стінах храмів, але і на роботі.

Єрей Микола Савченко
учасник руху " Воїни Життя" .

За матеріалми www.portal-credo.ru


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць