Єдиний в Україні храм св. Отця Піо відсвяткував відпуст
  • Срд, 23/09/2015 - 19:20

Урочистість свого третього з черги храмового відпусту святкували в Діловому, Мукачівської дієцезії, парафіяни єдиного (поки що) храму в Україні, чиїм покровителем є св. Отець Піо.

На початку Святої Меси настоятель храму о. Ласло Микуляк привітав о. Юліана Юсківа з Чину Братів Менших, греко-католицького священика о. Тараса Бровді з вірними, о. Шандора Манковича, який целебрував святкову Літургію, а також усіх присутніх паломників, які розділили радість святкування цього дня.

Отець Шандор наголосив: ми святкуємо спомин дня народження найзагадковішого святого ХХ століття, що був обдарований численними харизмами, зокрема — бачити глибину людських душ.

Проповідував Слово Боже о. Юліан, навчавши християн наслідувати Ісуса Христа. А коли нам важко йти за Христом, маємо за приклад Святих, які своїм життям проклали стежку до Нього. За їхніми слідами, за їхнім прикладом ідімо дорогою святості, дорогою до вічного життя, зокрема за заступництвом та з наслідуванням св. о. Піо.

Перед початком Євхаристійної жертви, як знак подяки для Господа, вірні принесли дари до вівтаря. Службу Божу прикрашав спів церковного хору «Laudate Dominum» під керівництвом кантора Елли Сойки.

На завершення літургії, дякуючи за всі отримані благодаті, вірні віддали пошану Ісусу Євхаристійному.

З привітальним словом до присутніх вірників звернувся о. Тарас, поділившись вагомістю наслідування Святих, а особливо о. Піо, реліквії якого зберігаються у цьому храмі.

Настоятель храму о. Ласло подякував насамперед Господу за дар цього дня, за урочистість святкування, пресвітерам — за прийняте запрошення, паломникам та парафіяльній спільноті, яка підготувала це свято, — за їхню ініціативу та працю в побудуванні бесідки на подвір’ї храму. Саме туди він усіх запросив, щоб продовжити святкування за обіднім столом.

Подяка Господу за прекрасне урочисте святкування!